Září 2009

Disney Channel u nás =) soutěž =)

26. září 2009 v 23:47 Novinky z Disney

http://www.disney.cz/DisneyChannel/?hbx.hrf=http://search.seznam.cz/?q=www.disneychannel.cz&mod=f&sug=1


U nás v česku bude první soutěž z Disney Channel


V Brně

V Bratislavě

..................... A v dalších městech v ČR. další informace se dozvíte na www.disneychannel.cz nebo když kliknete nahoru =)Splň si svůj sen 2

22. září 2009 v 17:10 Splň si svůj sen 2 ♥
Tak už tu brzy bude splň si svůj sen 2 je to fakt paráda moc se mi tohle líbí a nebude to od nikoho jiného než od

http://magazine-celebrite.blog.cz/

Doufám že se těšíte =)
Splň si svůj sen 2 bude už 1.10.2009 =)

Splň si svůj sen22díl

22. září 2009 v 17:07 Splň si svůj sen ♥
SASKIE:
Ráno jsem si vzala noviny co ležely v kuchyni na stole, že se mrknu co novýho a hned na titulce na mě zírá!?
"Joe?!" vtrhnu mu do pokoje a zaječím.
"Máš hrozný hlas. S tím by jsi nemohla obstát ani v roce 0. Co se děje, že na mě ječíš a ještě ke všemu mě budíš když je teprv osm ráno a já se vrátil ve tři?!" zakřičí poslední větu rozzlobeně.
"Jsi to ty?" ukážu na titulku novin kde se nachází fotka kluka s dredama, který je až na ty vlasy Joeovi velmi podobný. "JOE A DREDY? ŽÁRLÍ NA TOMA Z POPULÁRNÍ SKUPINY TH A CHCE SE MU VYROVNAT? ZÍSKAT VÍCE FANYNEK?" zní titulek.
"Jo..." zavrtá se zase do postele.
"A....ale...jakto, že nemáš dredy?" zírám nevěřícně na jeho momentálně rovné kadeře vlasů.
"Byla to paruka, jenom takovej vtípek. Táta se málem zadusil" začne se chechtat Joe.
"Ale co fanynky?"
"Co?"
"Chci říct, že jsou uurčittě naštvané.....jak tě to vůbec napadlo? Opravdu žžárlíš na Toma Kaulitze?" povzdychnu si.
"Byla to jen sranda. Už jsi jak Kevin. Vy by jste se k sobě váážně hodily!"
"Cože?"
"Toho sis ještě nevšimnula?"
"Čeho?"
Joe se plácne do hlavy a protočí oči.
"Je do Tebe blázen" vysvětlí.
"Co, že je?" nevěřím svým uším.
"Já to taky nechápu.."
"Fajn."
Překvapeně se na mě podivá. Myslel, že to vezmu víc...vážně? Ale já na to teď neměla náladu. Stáále jsem se rozhodovala jestli to mám udělat nebo ne....nakonec padlo rozhodnutí....ANO

NICK:
Miley večer zmizela s tíím svalovcem a neukázala se...
Ještě horší bylo, že jsem ráno našel její fotky se svalovcem jak se líbají a jak ji on nechutně ošahává. Kdo ví k čemu včera došlo. Moc mě mrzelo, že jsem se v Miley tolik zklamal. Vždyť jsem jí dal svou důvěru a vzdal jsem se dívky, kterou opravdu miluju a ona? Vyspí se se svalovcem. Úchvatné!
Nejvíc mě mrzelo, že jsem musel ublížit Sas abych zjistil jak a co ke komu cítím. To s Miley byl vždy omyl a vždy bude. Prostě to nejde skládat znova dohromady a se Sas? Byla to osudová láska. Já se do ní šíleně zamiloval a taky jí šíleně ublížil....
"Sas...můžu s Tebou mluvit?" zeptal jsem se jí když jsem ji uviděl v kuchyni. BByla veselá, usmívvala se, ale ne falešně, ne smutně. Byla šťastná.
"Taky jsem s Tebou chtěla mluvit§" usmála se na mě, ale tentokrát bez bolesti.
Šli jsme na zahradu.
"Víš...já...jsem se hrozně spletl. Nikdy jsem Ti neměl takhle ublížit a hrozně moc mě to mrzí. Kéž bych mohl vrátit zpět čas. To s Miley byl jen úlet. Já miluju jenom Tebe...opravdu..." bylo mi to hrozně líto a věděl jsem, žže tohle stejně nikdy nezahojí rány, které jsem svým chováním způsobil.
"Nicku, já...nevím co říct. Moc si vážím toho co jsi řekl, ale....včera když jste odjeli jsem hodně přemýšlela. Víš, to všechno co se stalo bylo úžasné. Nikdy toho nebudu litovat. Bowling, aquapark, nákupy, koncert, líbání s tebou. To bylo to nejlepší co mě zatím v životě potkalo..., ale myslím, že to není dobrý nápad. Jak jsi to sám řekl. Bylo to sice úžasné, ale já na takovýhle život ani vztah nemám. Ty jsi úplně z jiného světa. Ty jsi king, slavnej a máš miliony fanynek a já jsem jedna z nich. Každou noc jsem snila o tom jaké by bylo setkání s tebou. Nechci říct, že mě setkání s tebou v realitě zklamalo, ne bylo to ještě lepší, ale....sny byly přece jen nekonečné a mohlo se tam stát cokoliv. Realita je mnohem těžší. Ty nevíš jak mi bylo hrozně když jsi mě opustil. Vím, že toho hrozně lituješ a já ti nic nevyčítám. Vlastně ti děkuju za to co jsi mi všechno umožnil, ale pouze snít bylo lepší. Já pro tohle nejsem. Můj vysněný svět byl...jiný...a já se k němu vrátím. Být s tebou si může přát každá dívka. Jsi úžasnej kluk a já věřím, že jednou potkáš tu pravou. Ty si to zasloužíš..."
Stál jsem jako omráčenej neschopen slova. pak mě naposledy políbila. Jemně a něžně. Plakala. Z očí jí bylo vidět, že to takhle nechce, ale že by už další utrpení, které bych jí způsobil, další rozchod. To by nezvládla a tak radši utíkala ke svým snům kde se tohle nestávalo.
"Saskie..."
"Miluju tě!" pak mě políbila na rty. Jemně, něžně a opatrně.

Nechala mě tam stát....

SASKIE:
Rozloučení s Nickem bylo nejtěžší. Málem jsem mu to nedokázala říct, ale já užž nebyla dost silná...na tohle všechno. Po rozloučení s ním jsem napsala vzkaz na papír a nechala ho na stole:
PANE A PANÍ J. + VŠICHNI JONÁSCI,
BUDETE MNĚ HROZNĚ CHYBĚT. JSTE TA NEJLEPŠÍ RODINA JAKOU JSEM KDY POTKALA. RÁDA BYCH TU ZŮSTALA, ALE UŽ JSEM SI KOUPILA LETENKU A ZA HODINU ODLÉTÁM. VÍM, ŽE JE TO ODE MNE ZBABĚLÉ, ALE UŽ JSEM SE ROZHODLA. CHCI VÁM HROZNĚ MOC PODĚKOVAT ZA VŘŘELOST S JAKOU JSTE MĚ PŘIJALI A TAKY ZA OCHOTU A POMOC.
SASKIE
PANE J. NIC JOEOVI NEVYČÍTEJTE, NÁHODOU TO BYLO OPRAVDU VTIPNÉ
PANÍ J. JSTE ÚŽASNNÁ, OBDIVUJI VÁS
KEVINE PROMIŇ JESTLI JSEM TĚ ZRANILA, ALE TY PROSTTĚ PATŘÍŠ K BET XD
JOE JSI TEN NEJLEPŠÍ KÁMOŠ NA VĚTĚ, DOUFÁM, ŽE SE NĚKDY OZVEŠ A POKECÁME
NICKU MILUJU TĚ
FRANKIE JSI ROZTOMILEJ BONUSEK XD
ELVISI POSLOUCHEJ NICKA, MYSLÍ TO S TEBOU DOBŘE

Pak jsem odletěla a nechala si jen vzpomínky....
KONEC!


Splň si svůj sen21díl

22. září 2009 v 17:07 Splň si svůj sen ♥
SASKIE:
Vytáhla jsem si kuchařku a pustila se do připravování oběda. Nalistovala jsem si steaky. Byly tam na dva způsoby. Hertrowgerský a Spilrewský, nemohla jsem si vzpomenout jaký má Nick nejradši. Bylo to v jednom časáku, ale teď mi to vypadlo z hlavy a já zoufale potřebovala pomoc. Nicka jsem se jít zeptat nechtěla. Miley by to určitě věděla. Rozhodla jsem se pro tenm co měl těžší způsob. Ten bude určitě lepší a tím pádem bude i Nickův nejoblíbenější. Čím těžší tím lepší, ne? Dala jsem se do práce.
Měla jsem to už hotové. Opravdu se mi to....povedlo?! Bylo to spíš jako ražničí bez zeleniny. Napíchala jsem do toho špejle aby se to nerozpadlo. Vypadalo to komicky. Figurka s končetinama akorát bez očí, vlasů a pusy. Napadlo mě, že bych to takhle mohla nechat a nějakým kořením dodělat ty oči, nos a pusu. Vlasy bych udělala ze špaget.
Když e špagety dovařily tak jsem je nakrájela na menší kousky a přilepila medem k "hlavě". Celkem bylo deset figurek a musela jsem říct, že byly opravdu roztomilé. Jak nějaká rodinka.
"Co to je?" vyrušil mě Milein vřískot když uviděla mé figurky.
"Jídlo" odpověděla jsem drze.
"Neměly bejt steaky?"
"Změnila jsem plány!"
"Ale....s cčím todle budem jest?"
"Se špagetama...." ukázala jsem na vlasy každé postavičky.
"Vypadá to skvěle" řekl Nick, který se vyjevil za Miley a kopl jí do nohy. Asi si myslel, že si toho nevšimnu. Nechtěl aby jsme se hádaly.
"To určitě....kdo ví co s tím ještě udělala!" odfrkla si Miley.
"Tak proč jsdi nešla vařit ty?"setřu ji.
"Já...já....." lapala Miley po dechu.
"Neříkej, že neumíš vařit! Copak jsi nečetla, že Nick má rád holky co umí vařit...ááá....první chybka na "bezchybné" Miley...no to je něco!" zařvala jsem na ni, asi jsem to přehnala, protože utekla pryč. Zajímavé, že mi jí nebylo líto. Vítězně jsem se usmála. Bohužel jsem zapoměla, že tzam stál Nick a všechno slyšel.
"To se ti teda povedlo!" a odešel za Miley. Trapák! Copak nechápe, že tohle všechno dělám jen pro něj? Nejspíš ne! Idiot! TO on mi dal kopačky! To on by se měl snažit! On by mě měl chápat a ne pitomou Miley,která jen nesnesla, že obyčejná holka ho mít může a slavná zářící hvězdička ne....jenže on to nechápal...

"Ben taky tě miluju! Hrozně moc! slyšela jsem Joa jak telefonuje, přišel ke mně.
Podíval se na mě takovým tím pohledem: Co mám říkat? Nejspíš svými nekonečnýámi telefonáty vyčerpali všechny témata.
"Zeptej se jí jakej má ráda sýr!" pleskla jsem první blbost co mě napadla. Mám dojem, že to bylo z nějákého filmíku.
"Vedle tebe je Sas?!" zahřměla Ben a Joe si musel dát telefon dál od ucha.
"Ne....."
"Lžeš!"
"Proč myslíš?"
"Tohle je její oblíbený téma! Je tam?"
Vzala jsem Joeovi telefon.
"Ahoj Ben, moc se ti chci omluvit za včerejšek....já....byla jsem mimo...víš?"
"To je v pohodě, ale proč jsi s Joem?"
"Teď sem přišel...nevím proč...."
"Há.....tak vy mě podvádíte!"
"Cože?" nevěřím svým uším.
"Je to jasné....sotva tě Nick pustí k vodě tak se vrhneš na dalšího Jonase, co?" řve na mě naštvaně.
"Ben...já s nikým nic nemám...prosímtě...to bych nikdy neudělala!"
"Lhářko!"
"Ben, prosím....."
"Dej mi Joa!"
Předala jsem Joeovi telefon:
"Ben, je to totální nesmysl! Já miluju jenom tebe....jsi pro mě jak slunce....kvítí na palouku kam chodím složit hlavu" básnil Joe. Uslyšela jsem jak se Ben v telefonu hihňá.
"Fajn....vyřiď Sas, že se jí omlouvám za žárlivou scénu. Miluju tě!"
"Já tebe víc"
"Ne, já."
Konec hovoru.

NICK:
Oběd byl úúúúžasnej. Asi to bude moje nbejoblíbenější jídlo. Kevin mi prozradil, že mu Sas řekla, že jsou to steaky jenom jsou do sebe zapíchaný špejlama...uhm.....myslím, že bude dobrá kuchařka. Trocu mě mrzelo, že se kvůli tomu pohádali, ale ten konec...to Sas vážně přehnala. Je pravda, že mám rád holkyco rády vaří, ale nemusela jí to takhle říct. Pak mě zase naštvala Miley, že se v tom jídle schválně vyrejpala. Korunu tomu dodala Sas když jí řekla, ať si jde jest teda to svoje zrní, který pořád Miley žere aby nestloustla.
Pořád jsem nevěděl jestli jsem se rozhodl správně.. Nejhorší bylo, že jsem Sas chtěl hrozně líbat. Úplně šíleně mě to požíralo zevnitř.
Večer jsme měli mít konzert. Miley jela s náma, ale Sas řekla, že zůstane doma. Kevin se jí pokoušel vysvětlit, že pak to bude super a půjdeme na...bowling. Myslím, že po minulím bowlingu neměla už zájem vůbec. Možná to tak bylo lepší, aspoň na ni nebudu muset neustále myslet.

Na konzertě:
Miley tam uviděla jednoho borca. Jakmile ho uviděla tak se vyjádřila slovy: "Páni...to je teda kořeň. Fakt sexy! A odešla za ním. Ani se se mnou nerozloučila a nepopřála mi hodně štěstí.
Mně teda moc sexy nepřipadal. Byl svalovec...to je pravda, ale po rukách měl tetovní a v jazyce piercing. teda nechápal jsem co na něm Miley vidí.
"Tak kluci! Je to totálně vyprodaný! Předveďte pořádnou show!" zařval táta.
"Taky, že jo!" zavolal Joe. Něco si připlesknul na hlavu a vyběhli jsme na pódium.
V půlce první písničky co jsme hráli jsem si všiml, že fanynky nějak divně křičí. Údivem a jsou dokonce naštva¨né! Většina jejich pohledů se upírala na Joa. Otočil jsem se na něj a...údivem zapoměl hrát. Místo svých vlasů měl....DREDY! Joe s dredama! Rychle jsem se vzpamatoval a zase začal hrát. Pohledem jsem sjel na tátu. Byxl červený jak rajče. Vypadalo to, že dostane infarkt a fanoušci....nevypadali zrovna šťastně....tohle bude něco pro bulvár! Joe s dredama!

Splň si svůj sen20díl

22. září 2009 v 17:06 Splň si svůj sen ♥
SASKIE:
Paní J. (Nickova máma) a Joe mě nakonec přesvědčili abych zůstala. Měla jsem v plánu odjet do motelu a pak si sehnat místo v nějakým hotelu, ale paní J. řekla, že je to hloupost, že u nich můžu být kdykoliv a jak dlouho budu chtít.
"Děkuju" řekla jsem zdvořile.
"A teď by jsi měla jít spát a už žádné slzy" povzbudivě na mě houkla.
"To se lehce řekne.."
"Ale no tak..."
"Ještě jednou moc děkuji" pokusila jsem se ukončit konverzaci.
Když paní J. a Joe odešli ttak jsem si sedla na postel a rozhlédla jsem se. Měla jsem obrovský pokoj jako pro princeznu, ale teď to bylo k ničemu. Cítila jsem se jak troska. Vzala jsem mobil a vytočila číslo nejbližšího člověka, Ben.
"Haló...?" ozvalo se rozespale z druhé strany.
"Já tě vzbudila?"
"No...tak nějak....co se děje, že voláš ve čtyři hodiny ráno?"
"Mám se fajn...." pokusila jsem se říct, ale hlas se mi zlomil.
"Co se stalo?"
"Nick se se mnou rozešel..." rozplakala jsem se do telefonu.
"To má bejt vtip?"
"Tvrdá realita."
"Já toho idiota zabiju. Řekl ti aspoň proč?"
"Kvůli Miley!" teď jsem začala dokonce kvílet.
"To...to je podraz! Nic si z něho nedělej! Můžeš mít kluka jakýho si jen budeš přát!"
"Ale já chci Nicka Jonase!"
"Uhm....tak to je nejspíš problém.."
"Ben...já na tohle nemám náladu. Měj se a hlavně to nikomu neříkej" a položila jsem to. Nechtěla jsem rozebírat možnosti ohledně toho s kým můžu chodit když ne s Nickem.

NICK:
Probudil jsem se brzy, i když jsme dneska měli volno. A taky dneska měla přijít na návštěvu Miley.
"Kevine, co tady tak brzy děláš?" vyhrkl jsem na Keva, který seděl v kuchyni a leštil nádobí.
"A..asi jsem se zamiloval..." koktal s pohledem upřeným na lžičku, kterou drhnul savem.
"Konečně...uf....dalo nám celkem práci dát Vás dohromady. Dal jsem do toho všechno.." oddychnul jsem si při pomyšlení na nešťastnou Bet.
"Cože? Ty ses s ní kvůli mně rozešel?"lžička mu vypadla z ruky.
"Co? Já? Kdy?" koktal jsem. Nic mi nedocházelo. Já někdy chodil s Bet?
"Já tě zabiju! To kvůli mmně jsi jí tolik ublížil!?" zařval Kevin.
"Já jsem s Bet ani nikdy nechodil!" bránil jsem se.
"O čem to mluvíš?" zeptal se mě Kev.
"A o čem ty?"vyhrkl jsem já.
"Já mluvím o Bet" vysvětlil jsem klidně.
"Ty blázne, já se do Bet nikdy nezamiloval, navíc jsem si po jejím polibku musel jít vyčistit zuby!"
"Cože jsi udělal?"
"Vyčistil si zuby."
"A pak kdo tady komu ubližuje!"
"Hele v klidu" klidnil mě.
"Tak kdo je ta holka?" ptal jsem se a myslel si, že zvědavosttí prasknu. Asi se začínám měnit v ženský, ty sou taky zvědavý.
"Nebudeš to chtít slyšet..."
"Ale budu...." povzbudivě jsem se usmál.
"Fajn...je to....Sas" dořřekl a já měl pocit, že spadnu ze židle.
"Co....cože?"
"Pomož mi. To ti pomůže zbavit se stresu a šoku" podal mi Kev utěrku a nádobí.
"Jak?" koktal jsem dál.
"Prostě se to nějak stalo...to s těma muslimkama byla jen výmluva jinak by jste mi nedali pokoj. Teda ne tak docela. Moc se mi muslimky líbí, ale rozhodně si ji nechci vzít...nějakou muslimku...uhm..."
"Ty ses zbláznil!"
"Proč? Ty ses s ní rozešeel, ne?"
"Ale..."
"Ty k ní ještě něco cítíš?"
"Já...nevím Kevine...já jsem zmatenej..."

SASKIE:
Pan a paní J. někam odjeli a já zůstala s klukama sama doma. Četla jsem si když v tom mě vyrušil zvonek.
"Jdu tam!" křikla jsem a pokusila se být aspoň v něčem užitečná.
"Sas...nemusíš...čti si dál...." koktal Nick a to mě dodalo ještě víc odvahy jít otevřít. Rychle jsem sprintovala ke dveřím abych tam byla dřív než Nick.
Otevřela jsem a přede mnou stála.
Miley Cyrus!
Jak já ji nenáviděla.
"Ahoj, já jsem Miley. Ty musíš být Saskie. Nick mi o tobě hodně vyprávěl. Vážně tě obdivuju" napřáhla ke mně ruku.
"Těší mně" ucedila jsem skrz zatnuté zuby.
Nejhorší bylo, že jsem poznala, že to myslela opravdu upřímně. Žádná faleš jí z očí nekoukala.
Šli jsme do obýváku a já sii sedla na pohovku. V křřesle na mě nezbylo místoo, protože se tam spolu mazlili Nick s Miley. Pozorovala jsem je upřemným pohledem a vymýšlela různé způsoby jak je zneškodnit, ale vyrušil mě Kevin.
"Nechceš si jít zahrát Monopoly?"
"Neumím to."
"Tak se to naučíš, není to těžký."
"Fajn."
"Můžem si zahrát s Váma?" cpala se k nám MIley a táhla Nicka za sebou.
"Jasně" oplatila jsem jí její úsměv a nahodila medový hlásek i když jsem měla chutit vytrhnout jí jazyk aby se nemohla s Nickem líbat. Uhm...nádherná představa.
Kevin mně vysvětlil pravidla a pak jsme šli hrát. Bylo poznat, že je to hlavně boj mezi mnou a Miley. Nick a Kevin nám byli celkem ukradení. Nakonec jsem naštěstí zvítězila já. Bylo vidět jak je Miley naštvaná. První špatná vlastnost: neumí prohrávat. Možná proto se nemohla srovnat s tím jak se s ní Nick rozešel. Jak dětinské...neumí prohrávat...chacha...
Nejdnou jsem dostala nápad. V nějakém časáku jsem četla, že Nick má rád holky co umí vařit.
"Za chvíli bude poledne, udělám oběd. Co by jste si dali?" schválně jsem se podívala jen na Kevina a Nicka.
"Mně je to jedno" pokrčil rameny Kevin.
"Co jinýho než steak" zasmál se pobaveně Nick.
"Já bych si dala taky steak" hlásila se Miley a schválně dodala "a prosím s bramborami na francouzský způsob, jiné nejím."
Měla jsem chuť zasyčet: Tebe se nikdo neptal, ale ovládla jsem se. Věděla jsem, že teď musím být poslušná holka abych dostala Nicka zpátky.
"Bude steak s hranolky" řekla jsem.
"Ale...." namítala Miley.
"Udělám co si bude ppřát většina a myslím, že všem normálním lidem je jedno jestli jsou hranolky nebo brambory po francouzském způsobu!" štěkla jsem na ni a vydala se do kuchyně. Problém číslo jedna: Nikdy jsem nevařila, číslo dvě: a vůbec nic takového jako steak

Splň si svůj sen19díl

22. září 2009 v 17:05 Splň si svůj sen ♥
SASKIE:
Den před mím odletem na dvoutýdenní prázdniny do USA za Nickiem jsem se setkala s holkama. Ben chtěla abych ji sbalila do kufru. Původně měla jet se mnou, ale rodiče jí to zakázali a tak plánovala, že uteče z domu, ale to jsem sí naštěstí vysvětlila, že když by tohle udělala tak by ji příště nepustili ani na konzert. S Joem provolala denně hodiny, akorát byl problém v časovém posunu :-D
"A co ty Bet?" ptala jsem se jí na její zážitky s Kevinem.
"Ani se neptej! Katastrofa!" do očí jí vhrkly slzy.
"Co se stalo?"
"Když jste odešli tak jsme si objednali jídlo. Kevin si dal zeleninový salát a já česnekovou polívku. Vždyť víš, mám ji nejradši. Když jsme dojedli tak jsme pořád mlčeli a pak jsem si vzpoměla na to co jsi mi řekla a že už možná nikdy tuhle příležitost nebudu mít a tak jsem dala na tvou radu a začala ho líbat. Zničeho nic se ode mě odtáhl a šel si vyčistit zuby! Chápeš to? Kvůli tomu, že mi páchlo z pusy po česneku! Jsem úplně blbá!"
Měla bych ji začít utěšovat, ale místo toho jsem se začala chechtat při představě jak si jde Kevin vyčistit zuby :-D
"To nemyslíš vážně?" hihňala se i Ben.
"Bohužel jo..."

Den příjezdu Sas do USA

NICK:
Ty poslední dny byly úplně úžasné, ale teď jsem byl zmatený. Nevěděl jsem co chci. Věděl jsem leda tohle....že je miluju obě. Možná po těch pár dnech odloučení dokonce víc Miley. Byla tak plná energie a života. Nebyla nejistá jako Sas, byla sebevědomá....ale Sas byla zase ohromně zábavná. Miley sice taky, ale ne tolik.
Potřeboval jsem ještě čas na rozmyšlenou a proto jsem pro Sas poslal Kevina...

SASKIE:
Na letišti na mě čekal Kevin. Byla jsem celkem překvapená, protože jsem čekala Nicka, ale pravda, že jsem se s Nickem moc nedomluvila, protože mi poslední dny vůbec nezvedal mobil. Asi měl hodně práce.
"Ahoj Kevine!"pozdravila jsem ho s radostí, že zase vidím někoho z Jonas.
"Nazdar Sas, jak ses měla? Těch novinářů si nevšímej" ukázal na novináře, kteří nás fotili ze všech stran.
¨Po cestě domů jsme pokračovali v přátelské konverzaci dokud mi nepadl zrak na noviny, které ležely vedle mě. Na titulce byl Nick s Miley jak se něčemu smějí a plno dalších fotek. A nechyběl titulek: NICK S MILEY STRÁVIL CELÝ DEN! DAJÍ SE ZNOVU DOHROMADY?
Je to jen bulvár! Je to jen bulvár! Snažila jsem se uklidnit, ale čím vííc jsme se blížili k jejich domu, tím víc jsem cítila zlou předtuchu....

Nick na mě čekal v obýváku.
"Ahoj Sas" řekl suše.
"Ahoj..." zmohla jsem se jen na tohle. Věděla jsem, že je něco špatně.
"Půjdem se projít?" zeptal se s jakousi úzkostí v hlase.
"Jasně..." zase jednoduchá odpověď.
Neuniklo mi jakej pohled po něm Kevin. Byl to varující pohled, jakoby říkal: Hlavně jí neubližuj vííc než to bude nutné...
Šli jsme na jejich zahradu. Byla obrovská. Zastavili jsme se na krásně zeleném trávníku bez jediného spadlého listu.
"Saskie..musíme si promluvit."
"O čem?" zeptala jsem se obezřetně.¨
"O nás."
Jediná věc, kterou jsem nechtěla slyšet. Teď už mi to bylo jasný. Rozejde se se mnou...chtěla jsem začít brečet, ale nemohla jsem tady před ním.
"Ty brečíš?" zeptal se.
"Ne, asi mně něco spadlo do oka" řekla jsem potichu, kdybych se pokusila víc nahlas tak by můj hlas selhal. To jsem věděla 100%ně.
"Ukaž, podívám se co to je" chytil mě za hlavu a já začala na pár chvil doufat, že je vše jak normálně.
"To je jedno...co jsi mi chtěl říct?" zeptala jsem se jakoby mimochodem.
"Saskie....myslíš si, že je dobrý aby jsme spolu chodili když bydlíme od sebe tak daleko?"
"Jo."
Povzdechnul si.
"Myslím, žže by bylo lepší když by jsme byli jen přátelé" navrhnul.
Udělalo se mi černo před očima. On se z tebou rozchází! Kvůli Miley! Křičel hlásek v mozku.
"Ty....ty se se mnou roz...rozcházíš?" vykoktala jsem a cítila jak se mi zrychluje tep a motá hlava.
Viděla jsem jak se mu to taky nelíbí.
"Sas..já..."
"Rozcházíš se se mnou?" zopakovala jsem to. Chtěla jsem aby mi to kdyžtak řřekl do oočí.¨
Sklopil hlavu.¨
"Jo."
Oči mi začali slzet a nohy mě přesttávalli poslouchat. Začaly se klepat a třást.
"Je to kvůli Miley?" vyslovila jsem to čeho jsem se nejvíc bála.
"Sas...prosím...." prosil mě. Nechtěl mně i sobě ubližovat.
"Je to kvůli ní?"
"Je" přiznal a na okamžik mi připadlo, že mu začínají slzet oči.
"Ty se se mnou rozcházíš kvůli té holce co ti tak hrozně ublížila?!" Teď už jsem křičela a první slza mi začala stékat po tváři.
"Saskie...." prosil mě Nick.
Objala jsem ho i přesto jaký jsem na něj měla vztek. Já ho milovala...to mi přece nemůže udělat.
"Neopouštěj mě" prosila jsem ho šeptem.
On se, ale vymanil z mého objetí.
"Bu..budeme přátelé" vykoktal.
"Ty tomu věříš?"
"Nevím Saskie, já nevím..."
"Máš pravdu! Nevíš jak moc mi ubližuješ! Já tě miluju, víš? A nevěřím tomu, že ke mně necítíš nic, než jen přátelství! Řekni mi to...řekni mi tady a teď do očí, že ke mně vůbec nic necítíš, že mě nemiluješ!" křičela jsem na něj.
"Saskie, prosím, nedělej mi to! Nechci ti ublížit ještě víc!" díval se na mě Nick tím nejsmutnějším pohledem.
"Řekni mi to a já tě už nechám jít. Jenom mi to řekni!" Nemohl tušit jak mě bolí a ničí.
"Já...já....nemiluju tě Saskie.." vykoktal.
Tohle byla ta největší rána, kterou mi mohl zasadit. Nemiluju tě. J8 ho milovvala jako svůj život, ale já jsem pro něj byla nic. Jenom vzduch.
Otočila jsem se k němu zády aby neviděl jak pláču. Začala jsem se celá třást.
"Saskie, já..." koktal.
"Jdi...jdi pryč."
Odešel a já se zhroutila na trávnk na kterém jsem zůstala plakat do noci, dokud pro mě nepřišel Joe...

NICK:
Ani nevěděla jak mně to ubližovalo. Jak mě to ubíjelo ji tam vidět plakat. Jak tomu nechtěla uvěřit, že k ní nic necítím. Byl nesmysl abych k ní nic necítil. Miloval jsem ji, ale...byla tu ještě Miley. A jjá si vybral ji. Kevin mi to nesmyslně vyčítal a Joe taky. Vlastně celá moje rodina. Hlavně mamka. Saskii si moc oblíbila.
"A to ju teď pošleš domů?" ptal se Joe.
"Nevím..."
"Nicku, tohle od tebe opravdu nebylo pěkné.. Nechápu jak jsi jí to mohl udělat. Ona sem letí šest hodin jen proto aby ses s ní rozešel a zlomil jí srdce a pak má odletět?" vyčítala mi mamka.
"Já jsem neříkal aby odjela" namítl jsem.
"A co tady asi bude dělat?"
"Může tuu být přece s námi..."
"Tobě to vadit nebude?"¨
"Ne. Chtěl jsem přece aby jsme zůstali přátelé. Byl bych rád kdyby tu zůstala." Zněl jsem mnohem líp nežž jak jsem se cítil. Cítiil jsem se jako ten největší bídák na světě. Měli by mě oběsit.
"Pořád tam leží" řekl Joe když se podíval z okna.
"Půjdu pro ni" navrhnul jsem. Chtěl jsem ji utěšit a obejmout.
"To by jsi tomu dal....ani náhodou!" hned mě usadila mamka.
"Koho má jinak nejradši?" zeptala se znova mamka.
"Asi Joa. Jo Joa" řekl jsem.
"Tak pro ni prosím dojdi Joe....a ty Nicku....dneska k nám Miley nepříjde rozumíš?"
"Jasně..."
Nejhorší na tom bylo, že jsem zrovna teď žárlil na Joa, že jde pro Sas...

Splň si svůj sen18díl

22. září 2009 v 17:04 Splň si svůj sen ♥
SASKIE:
Bowling jsem v životě nehrála. Proto jsem se toho taky trochu bála. Co když mi to nepůjde? Toho jsem se hlavně bála, protože Nick miluje sportování a to já nesnáším.
Ucítila jsem jak si měě k sobě prudce přitáhl a objal mě. Pak mi dal pusu do vlasů.
To jak mě objal. Bylo by to jako by mě chtěl u sebe udržet. jako by nechtěl abych někdy odešla. Jao by se bál, že se něco stane.....že se rozdělíme.
"Nicku, prosím, co se děje?" zeptala jsem se ustaraně.
Usmál se.
"Miluju tě" řekl něžně.
Dál jsem na něj koukala.
"Jsi na řadě!" vyrušil mě Nick a já vyskočila na nohy.
"Já to neumím!" zakvičela jsem a Kevin se uchechtl.
"Prostě jenom vezmeš kouli a hodíš ju...nic na tom není...." vysvětlil Kevin a já se teda pokusila aspoň o důstojnou chůzi což se stejně nepovedlo, protože mi v těch botách na bowling podjela noha a já udělala roštěp. Nebylo pochyb, že mi byly vidět tanga, protože teď se začali řehtat všichni.
Nick za mnou doběhl a pomohl mi vstát.
"Jsi v pohodě?"
"Jasně!" ne nebyla jsem v pohodě. Chtěla jsem se zamčít na záchodě a brečet, protože bratři Jonasovy viděli moje tanga.
Vzala jsem snad tu nejtěžší kouli a pokusila se to udělat jako Nick. Rozběhla jsem se, napřáhla a ruka mi vystřelila nahoru. Pak byla slyšet jen rána. Když už jsem věděla, že koule dopadla otevřela jsem oči. Jedno po druhém.
Ležela jsem ksichtem přímo před kuželkama a z kolena se mi řinula krev. Já jsem z krve omdlívala a nebo v lepším případě...
"Sas....jejda......musíme tě ošetřit! Je ti dobře?" klekl si předemne Nickie.
Posadila jsem se a pohlédla na svoje koleno z kterého neustále tekla krev. Červená krev. V hlavě mi začalo pulzovat.
Pohlédla jsem na viděšeného Nicka a....pozvracela ho.
Když jsem doblila tak jsem se mu začala omlouvat. Celý oblek měl od mích zvratků a neuvěřitelně to páchlo.
"Ehm...to je v pohodě...." koktal zjevně vyděšen.

NICK:
Na ošetřovně Sas ošetřily. Není nutno dodávat, že u toho řvala jak tur. Bylo to hrozný ju vidět plakat. Rvalo mi to srdce. Když jí to koleno dezinfikovali tak sem ji dokonce musel držet aby sebou nemlátila. Bylo krásný ju mít tak blízko. Cítil jsem její dech. Byla u mě. Poslední hodiny s ní...
Kevin a Joe to šli mezitím zaplatit. Sas totiž tu kouli jasi zapoměla pustit a tak s ní běžela až se jí nakonec nohy natolik zamotaly, že spadla a protože měla minišaty tak si odřela koleno a to hodně do hloubky. Odřenou nohu si ještě spálila jak jela po zemi. Nedivil jsem se jí. Tak hlubokou odřeninu jsem ještě neměl.
Když jí to zalepili tak jsem ji začal houpat a uklidňovat.
Ten její pláč. Bylo to něco co mi tak nesmyslně ubližovalo. Ubližovalo mi to, že jsem věděl, že trpí.

Po společné večeři (Sas už byla v pohodě) se Ben a Joe odebrali někam neznámo kam. Jen jsem viděl jak Ben pláče. Bet a Kevin zůstali.
"Tak my taky půjdeme" řekl Jsem Kevovi.
"Tak ahoj Sas...snad se zase někdy uvidíme a Nick tě taky nechá promluvit.." zaksichtil se Kevin.
"Ahoj" hlesla Sas a usmála se na Bet. Řekla něco čemu jsem nerozuměl. No jasně čeština. Znělo to takhle: "Polib ho!"
Uhm....určitě nějaká holčičí kravina.

SASKIE:
Nick mě dovedl do nějaké aleje. Bylo tam krásně. Uprostřed byla kamenná fontána a u ní lavička. Posadili jsme se.
"Sas..." hlesl Nick.
"Ano?" pohlédla jsem na něj a užívala jsem si poslední minuty s ním...o samotě.
"Vy máte prázdniny, je to tak?"
Posledních pár minut a on se chce bavit o prázdninách.
"Jo, ale...."
"Jak dlouho ještě?" skočil mně do řeči.
"Asi tři týdny....."
"Máš ty tři týdny čas?"
"Jasně."
"Chceš jet za mnou do USA?"
Pochopila jsem to. Trvalo mi to vážně tak dlouho.
"Moc" zašeptala jsem.
"Tak co by jsi řekla malému výletu na čtrnáct dní?" usmál se.
Padla jsem mu kolem krku.
"Miluju tě Nickie, víš to?"
Plakala jsem štěstím.
"Ale proč jen na dva týdny?" zamračila jsem se.
"Tenhle týden ještě budeme konzertovat v USA a sama by ses tam nudila. Taky to musíme domluvit."
"Fajn...."
"Za týden odlítáš, připrav se"
Začali jsme se líbat a já si znova a znova pohrávala s jeho andělskýma kudrlinkama.
"Ten týden....nepřežiju to..." zašeptal mi Nick do ucha.
Jeho dech byl tak jemný....

NICK:
Když jsme odlítali Sas tam stála a...plakala. Jako kdybych odcházel navždy.....co když odcházím a nikdy to nebude tak jako předtím než jsem se vrátil do USA?

"Nicku?" byl to táta. Poznal jsem jeho hlas.
"Co?"
"Dneska večer už budete mít konzert..."
"A co?" na tom nebylo nic divného.
"Budete ho mít s Miley..." dořekl a pátravě se na mě podíval. Nedal jsem na sobě nic znát, ale teď jsem věděl, že se všechno mění.....budu zpívat s Miley.....budu s ní zpívat....ale co Sas?

Měl jsem pravdu. Nic už nebude jako dřív.....

Splň si svůj sen17díl

22. září 2009 v 17:04 Splň si svůj sen ♥
NICK:
Na Saskie jsem poslední dny neměl ani kapku času. Byl jsem rád, když jsem jí vůbec stihnul zavolat. Už na mě nebyla vůbec naštvaná, ale bylo poznat, že ji mrzí, že na ni nemám čas. Nejhorší na tom je, že je už sobota a zítra v neděli odlítáme. Do USA. Nevěděl jsem co budu dělat. Byl jsem bezradný. Věděl jsem, že dnes se musím se Sas setkat...a rozloučit se s ní. Vůbec netuším kdy se s ní zase uvidím.....zvedl jsem mobil a vyťukal číslo Saskie:
"¨Haló" ozvalo se hlas Saskie.
"Ahoj Sas, tady Nick...no ehm.....chci se jen zeptat...jestli....jak se máš?" nemohl jsem se vymáčknout. Trapas.
"No fajn, proč?" zněla překvapeně.
"Tak jsem si říkal co děláš dneska večer?" teď jsem si dal pozor a soustředil se abych řekl správně otázku se Sas jsem měl občas problémy s mluvením. Občas ze mě vyšlo něco jako: Dal jsem si stánek v rybě.
"Nejspíš nic.....měli jsme něco v plánu s Ben a Bet, ale můžu to zrušit."
"No tak je vem sebou a já vezmu Joa a Kevina" rychle jsem vykoktal.
"A kam půjdeme?"
Aha...zapoměl jsem říct kam půjdem...
"No mohli by jsme na bowling, ale jestli se ti nech..."
"Bowling je super!" vykřikla Sas a ani mě nenechala doříct větu.
"Fajn...v osm Vás vyzvednem u tebe doma....miluju tě...." zavěsil jsem. Poslední dvě slova mě naprosto zmohla. Ne, že bych Sas nemiloval. Problém byl ve vyjadřování...bylo pro mě těžký to říct...lepší byly náznaky.....

"JOE! KEVINE! Pohněte ať nepřijedem pozdě!" popoháněl jsem je. Joe se opravdu zbláznil....všude běhal a křičel jak mě miluje za to, že jsem to zorganizoval a taky naříkal kdy se s Ben zase uvidí, že jeho láska je nekonečná a překoná i miliony kilometrů a že by za Ben šel i přes celou Saharu kdyby musel a další nesmysly.....
Do jeho pokoje se nedalo vkročit. Pořád si myslel, že Ben nebude vonět a tak na sebe vylil celou lahvičku nbějakýho luxusního parfému....teď byl spíš převoněný. Když jsem mu to řekl tak mě málem profackoval.
Zato Kevin se vůbec nesnažil. Bet mu byla ukradená. Šel by v normálním oblečení a tak jsem mu vybral nějaký slavnostní. Sice protestoval, ale nakonec jsem to na něj navlíknul....
Pak už jsem jen musel čekat až se Joe dochystá a uvolní koupelnu.
Zazvonil mi mobil. Začal jsem se modlit ať to není Sas a ať neřekne, že to ruší. Bylo to skryté číslo. Zvedl jsem to a čekal nějakou poťapanou fanynku, která z někoho(nejspíš miley) vymlátila moje číslo.
"Haló" neměl jsem náladu na nějaké hovory.
"Ahoj Nickie, tady Miley." Miley Cyruss. V USA teď musí být brzy ráno. Proč mi volá? Nevím proč, ale tep se mi mnohonásobně zrychlil. Mysli na Sas! Mysli na Sas! přikazoval mozek, ale srdce najednou letělo k Miley.
"Co potřebuješ smiley?" povedla se mi věta. Jupí....no, ale...doprkýnka...řekl jsem jí smiley? Tak jako když jsme byli ještě pár!? To snad ne! Kdoví co si z toho zase odvodí....ale nebylo by to špatné....
"No víš....hrozně mně chybíš Nickie....a já tě hrozně potřebuju!" vyhrkla a zavěsila.
Zůstal jsem sedět jak opařený.
Po pár minutách mi došla smska od smiley...sakra...Miley:
Promiň :-*
Teď už jsem měl opravdu v hlavě zmatek. Mozek patřil Saskie a srdce smiley...Miley.....

SASKIE:
Přijeli přesně. Já ná sobě měla černé krátké šaty a Bet a Ben byly v kraťasích.
"Ahoj!" vhrla jsem se Nickovi do náruče po téměř týdením odloučení.
Políbil mě.
"Chyběla jsi mi!" řekl a z jeho hlasu byla poznat upřímnost.
Ben a Joe se začali vášnivě líbat a Bet a Kevin. Nic. Bet se aspoň pokusila navázat konverzaci, ale Kevin neměl zájem.
"Pořád pokukuje po tobě!" zašeptala mi vyčítavě Bet.
"Cože?" tohle mě opravdu namíchlo. Já miluju Nicka a Kevin se mi ani kapku nelíbí...
V limuzíně byl Nick jaksi zamlklí..o něčem přemýšlel....

NICK:
Po cestě mi v hlavě stále hučelo: MILEY nebo SASKIE?

Splň si svůj sen16díl

22. září 2009 v 17:03 Splň si svůj sen ♥
NICK:
Opravdu jsem se o ni tak bál? Nemohl jsem tomu uvěřit. Když omdlela...vypadala jako anděl, ale opravdu jsem nechtěl aby se jí cokoliv stalo tak jsem se pokusil uplatnit sledování pořadu první pomoc. No naštěstí to zabralo.....

V aquaparku bylo....narváno. Samozřejmě, že se kolem mě hned sletěly fanynky jak včely na med. Každá si chtěla šáhnout na Nicka v plavkách. Fakt děsný....no tak jsem se půl hodiny fotil s fanynkama a Sas trpělivě čekala. Nevypadala, že by jí to vadilo, ale mě to vadilo! A hodně. Chtěl jsem si užít volné dopoledne se Sas, protože jak to vypadalo tak po zbytek týdne nebudu mít moc času. Samé focení, autogramiády, koncerty,...
"Jdeme?" zeptal jsem se Sas když už jsem měl tu půlhodinku co jsem si slíbil za sebou. Prodírali jsme se davem fanynek, ale i tak přišli bodyguardi, protože jinak by jsme se ven dostali nejdřív za měsíc. Ti nás doprovodili až k bazénu. Dva se dokonce převlíkli do plavek aby nám mohli obstarat aspoň kapku soukromí.
"Poplavem tam" ukázal jsem do opuštěného koutku na druhém konci aquaparku.
Sas se nadechla a ponořila. Zíral jsem na její krásu.
"Proč neplaveš?" vynořila se s otazníky v očích.
"Ehm...jo....už jdu" musel jsem se ponořit aby neviděla jak se červenám. V plavkách byla dokonalá. Nemohl jsem odtrhnout pohled od jejích....očí. Jo od jejích očí.....

SASKIE:
Doplavali jsme na místo, na které ukazoval Nickie. Byla to malá jeskyňka doo které se dalo doplavat jedině pod vodou, takže jsme aspoň zmizeli z pohledu fanynek.
Po stěnách jeskyňky tekla voda. Jeskyňka byla celá z kamene a na souši byl jemňounký píseček s pěti svíčkama. Opravdu romantická atmosféra.
Nick doplaval za mnou.
"Páni!" vydechl.
Usmála jsem se na něj.
"Vypadáš úžasně" řekl mi a políbil mě na čelo.
"Ty taky" zaklonila jsem hlavu.
Objal mě.
"Víš, e miluju plavání?" zeptala jsem se ho.
"A jaký sporty máš ještě ráda?" zeptal se zase on mě.
Sportování jsem nesnášela...možná a na to plavání...a taky mě celkem bavií běhat, ale hýkám u toho jak kůň. Teda to všichni říkají.
"No tancován mi celkem jde" pokrčila jsem rameny "a taky jsem vždycky chtěla zkusit golf."Vždycky jsme jezdili lyžovat kolemm golfovýho hřiště. Říkala jsem tátovi, že bych to někdy chtěla zkusit a on mi řekl, že je to jen pro prachatý lidi..."
"No golf hraju rád....naučím tě to" usmál se na mě.
"No to radši nezkoušej. Minule moje kamarádka skončila s rozbitým nosem když jsem se obouvala. Být se mnou je opravdu velké riziko."
"Kvůli tobě bych si zlomil obě nohy" usmál se.
Začínala mi být zima.
"Ehm...nepůjdem už...je...mi trošku zima." Ve skutečnosti jsem mrzla a klepala se jak osika.
"Já tě zahřeju" jakmile to Nick dořekl, přitiskl mě k sobě ještě víc a začal mě líbat.

NICK:
Kevin mi zavolal a tím zkazil můj oběd se Saskie. Jak to jméno krásně zní.
"Saskie....moc se ti omlouvám, ale...už budu muset jít...ještě ti zavolám" slyšel jsem se jak říkám.
Začala se dávit.
"Ne...není ti nic?" začal jsem jí bušit do zad. Byla úplně rudá.
"Jsem...jsem v pohodě...jenom mi zaskočilo" napila se.
"Tady máš peníze...." podal jsem jí deset tisíc. Doufal jsem, že to bude stačit.
"Blázníš?" řekla.
"Co je?" byli jsme sice v obyčejné restauraci jak si sama přála, ale neměl jsem vůbec ponětí kolik tady co stojí a nechápal jsem jeejich koruny.
"No....stačí tisícovka a já to zaplatím. Nejsem nějakej bezdomovec co potřebuje na jídlo!"
Zlobila se.
"Ale....já jsem tě sem pozval...." namítal jsem a dal jí fialovou bankovku co byla nejspíš tisícovka. Číslice ještě číst umím. Ještě, že mám učitelku.
"Já to zaplatím, nemusíš se starat!" odsekla a dala na stůl tiscovku...svou.
"Sas...prosím tě....co sem ti udělal?" pokusil jsem se o klidný tón. Bylo mi to, ale jasné. Naštvalo ji, že musím pryč.
"Nic" pokrčila rameny.
"Měj se" zamávala mi, ale její mávání bylo jako kdyby odháněla mouchu.
"Sakra!" zařval jsem a kopl do stolu až se zakymácel.

Splň si svůj sen15díl

22. září 2009 v 17:03 Splň si svůj sen ♥
NICK:
Další ráno jsem....ZASPAL!
"Doprkýnka!" zařval jsem a hrabal jsem se z postele. Bylo půl deváté a já měl Sas vyzvednout v devět. Chtěl jsem si dát sprchu a použít ten novej sprcháč co jsem si koupil jen kvůli ní, byl z toho nejdražšího obchodu v USA takže asi byl fakt dobrej...jenže takhle...TO NESTIHNU!
I přes to jsem vlezl do sprchy a napatlal na sebe ten sprcháč. NO upřímně řečeno...páchnul. Bylo to pro nějaký muže po padesátce na omlazení kůže s peelingem. Ten peeling byl dost ostrej...měl jsem po něm kůži úplně rudou. Radši jsem použil hotelovej sprcháč...ale...teď se sem páchnul smradem z prvniho sprchače a vůní z hotelovýho sprcháče. Dohromady to bylo horší....ale co, už jsem neměl čas. Vylezl jsem ze sprchy. Něco na sebe hodil za hadry a šel k autu. No spíš běžel.
"NICKU!" volala za mnou máma. Zase prudiči. Chjo...co tentokrát? Zapoměl jsem kelímek od jogurtu u televize?
"Co je?"
"Kam jedeš?"
"Pryč" měl jsem zpoždění pět minut a nemohl jsem nechat Sas čekat.
"To jsi mi teda pomohl....dneska máte fotit shoot, rozhovor pro Bravo..." jmenovala máma jenom pár věcí z celýho seznamu co nosila v palici.
"Já vím...neboj příjdu včas" slíbil jsem a dal jí pusu na tvář.
"Ale...co snídaně?"
"Jdu si ju vzít" povzdychnul jsem si a doběhl do kuchyně kde jsem popadl jednu housku a běžel směrem k autu.
"Mám tě rád mami!" křiknul jsem než jsem stačil odjet.

SASKIE:
5 minut...10 minut....15 minut...zapoměl na mě?...20 minut...obavy rostou...asi budu brečet. Začíná mě zběsile tlouct srdce a dech mám rychlejší....22 minut....co mám dělat? co mám dělat? po tom včerejšku...23 minut....jak mám zapomenout na ty krásný polibky po koncertě a na ty krásný slova....24 minut.....miluji tě....25 minut....crrrr!
B+ěžím otevřít...ne přímo se enu. Ve dveřích stojí jako vždy krásně a bezchybně upravený Nick...jenom trochu divně smrdí, ale co...já ho mám ráda i tak....
"Ahoj...moc se omlouvám, ale zaspal jsem" zrudne a dívá se na zem. V tu chvíli zapomenu na to, že mi to jeho zpoždění málem přivodilo zástavu srdce.
"Ahoj" kuňknu.
"Tak...ehm....půjdeme?" zeptá se a chytne mě za ruku...
...v limuzíně, mě čeká polibek na přivítanou....
až teď si na něco vzpomenu...za týden už tu nebude.....
"Co je?" zeptá se mě když si všimne mého smutného pohledu.
"No víš....za týden..."
Pochopil na co narážím. Za týden budeme od sebe přes půl zeměkoule.
"Něco mě napadlo" řekne a mé srdce začne tančit.
"Co?"
"Co takhle na to teď nemyslet a užívat si aspoň toho času co máme" usmál se milím úsměvem.
"Ale..." pokusím se protestovat, bohužel se nedostanu ke zbytku věty protože mě začne nemilosrdně líbat až se mi točí hlava :-)
Zjistím že se mi nedostává vzduchu...hlava mi najednou začne třeštit a vidím černobíle...ale nemůžu přestat...ty polibky...je to tak sladké jeho pusa, i když jeho tělo smrdí....pak už se mi jen zavírají oči....

NICK:
"Sas...Sas! Prosím prober se!" křičí nademnou a pruddce mi mačká hrudník. Asi se snaží poskytnout první pomoc avšak se mu to moc nedaří. Spíš mi drtí žebra.
"Chceš mě zabít?" okřiknu ho.
"Ach....promiň. Měl jsem hrozný strach, nevěděl jsem co dělat..."
"To je vidět" pronesla jsem jedovatě a hned potom jsem měla chuť si nafackovat.
"Ale mohl jsi přidat i dýchání z úst do úst" pokusila jsem se ho něčím odreagovat aby nemyslel na mou jedovatou poznámku.
"No myslím, že kvůli mému horlivému líbání jsi právě omdlela" uchechtne se a vystoupíme před aguaparkem.

Splň si svůj sen14díl

22. září 2009 v 17:02 Splň si svůj sen ♥
NICK:
Byla si tak nejistá. Jak začala plakat tak mi to rvalo srdce. Nechtěl jsem aby plakala a už vůbec ne kvůli Miley nebo mně.
"Nicku dávej pozor!" hodil po mně míčkem Kevin.
ještě jsme si opakovali jak po sobě půjdou písničky....první jsem určil When you look me in the eyes. Věděl jsem, že je jedna z nejoblíbenějších Saskie. Jeji úplně nej byla Sorry, ale tou jsem opravdu začínat nechtěl. Byla na seznamu jako druhá.
"Ehm, Nicku?" začal opatrně táta.
"Ano?"
"Proč máš na začátku dvě pomalý písničky? Prvně by jsme měli dát třeba Hold On a pomalý někde uprostřed na zklidnění. Jako obvykle."
"No právě, chci aby tenhle korcet byl jedinečnej!" usměju se na tátu. "Neboj, bude to v pohodě. Doprostřed dáme A little bit longer."
"fajn...nechávám to na tobě" řekne táta a mi popadneme kytary přičemž běžíme na jeviště mezi tisíce fanynek a pár fanoušků.
SASKIE:
Bylo to šílené. Fanoušci se pár minut před začátkem koncertu snažili vecpat do VIP sekce. Když jsem přebíhala pódium (vlezla jsem špatnýma dveřma) tak mě jedna fanynka chytila na nohu a táhla dolů z pódia. naštěstí mě přiběhl zachránit jeden bodyguard a nakonec mě doprovodil až k mému křesílku. Díky Bohu, už na mě nemohl žádný šílený fanda...a pak....začalo to!
Nick, Joe a Kevin přiběhli na pódium. Ach...Nick byl jen pár metrů ode mě. Mile se na mě usmál. Nedokázala jsem úsměv neopětovat. Řev fanynek byl děsný. Vážně jsem si v tu chvíli přála mít klapky na uších, ale vlastně jsem je svým způsobem chápala. Kdybych se osobně neznala s nikým z JB a byla bych mezi davem uječených fanynek na jejich koncertě tak bych asi křičela taky.
První písnička. byla jsem jaksi omámená. Nick na mě neustále vrhal úúúžasné pohledy a pak....skočil salto. Vykřikla jsem zděšením, ale dopadl na nohy, ani nezavrávoal. To já bych skončila s přelomeným vazem. Bet a Ben vedlemě okouzleně vzdychali a Joe vytáhl na konci písničky rudou růži, kterou hodil Ben. Fanynky začaly křičet ještě víc když to uviděli a Joe luskl prsty. Z nebe v tu ránu začaly padat tisíce umělých růží všech barev. Bylo to nádherný. Chytila jsem si bílou. Bílá byla krásná.
Jakmile přestaly růže padat a fanynky se jakž takž v rámci možností začaly uklidňovat tak Nick promluvil.....
"Ahoj všichni. Tuhle písničku, kterou budeme za moment zpívat chci věnovat Saskie."
Myslela jsem, že umřu. Asi čekal, že příjdu, ale já nehnula ani brvou. Asi mi zamrzly všechny končetiny.
"Pojď sem Saskie" zavolal mě Nick a ukázal na mě.
Pořád jsem necítila nohy, srdce mi bušilo a hlava mi divně blikala.
"Běž!" drbla do mě Bet.
"J-já...ne...nemůžu" dostala jsem ze sebe.
Nick došel až ke mně a chytil mě za ruku. Mé srdce poskočilo a sto metrů. Jeho ruka byla tak teplá a hebká.
"Neboj se" zašeptal mi do ucha.
Cítila jsem jak se mi do hlavy hrnula krev. Musela jsem vypadat jako ředkev. Ale když mě Nick chytil za ruku tak nohy sami od sebe začali fungovat. jako by je Nick začaro. Ani bych se nedivila.
Došla jsem s ním na pódium.
Začali hrát.
"Co mám dělat?" zeptala jsem se.
"Nic" usmál se Nick a začal zpívat...och...Sorry...moji nejoblíbenější písničku. Měla jsem chuť vylíbat z něj duši. Jak já ho milovala a přála si aby jeho rty byly znovu na mích a naše jazyky se navzájem proplétaly.
Nick mě stále držel za ruku i když písnička skončila.
"Ta byla jen pro tebe" zašeptal mi do ucha.
Šla jsem si zpět sednout. Zbytek koncertu byl úžasný, ale ne tak jako začátek....
NICK:
Když to skončilo tak jsem si šel dát sprchu. Byl jsem fakt zapařenej. Jak hříbek v igelitovým sáčku.
Po sprše jsem se s rodinou sešel v hale.
"Podal jsi skvěklý výkon Nicku. Jeden z nelepších" pochválil mě táta a máma přikyvovala "ale..."
"Co?" zeptal jsem se překvapeně.
"To se Sas..." začal pro změnu Joe.
"Co s ní bylo? Věnoval jsem jí písničku" vysvětlil jsem...kdyby byly nějak natvrdlí.
"To je v pořádku, ale bulváru určitě neujdou vaše pohledy" dořekl Kevin.
"jaký zase?" koukal jsem se jí do výstřihu? Možná jednou...nebo dvakrát...
"Zamilovaný" řekla máma.
"Vy naděláte..." odešel jsem...na tohle jsem neměl náladu....určitě na mě už čekala...

Videa z Disney Chanell

20. září 2009 v 17:32 Novinky z Disney
J.O.N.A.S video fakt parádní písnička z epizody 1 který byl 19.9.2009 je to suprr že je u nás Disney chanell

sORRY TOHLE VIDEO NEJDE PUSTIT TADY NA BLOGU MUSITE NA TO KLIKNOUT ABYS TE SI TO PUSTILI


Hannah Montana 3 =)
česky jsem tu žádný díl dát nemohla protože zatím žádný není na youtube =)

Splň si svůj sen 14 díl bude už 22.9.2009

20. září 2009 v 10:30 Splň si svůj sen ♥

Další pokráčko splň si svůj sen 1 . bude 22.9.2009 protože je v Splň si svůj sen toho hodně takže to bude na dvě části ale nebojte o nic nepříjdete =)

http://magazine-celebrite.blog.cz/


Splň si svůj sen 13díl

20. září 2009 v 10:27 Splň si svůj sen ♥
NICK:
Naštěstí přišla máma.
"Mami tohle je Sas. Sas tohle je moje máma" představil jsem je.
"Moc mě těší" usmála se na Sas. "Jsem ráda, že konečně poznávám tu dívku o které Nickie neustále mluví."
Zrudnu až za ušima, ale jsem rád, že aspoň jeden z mích rodičů se chová k Sas normálně.
"Mě taky moc těší, paní J." řekne Sas a za pár minut s mámou klábosí o všem možným. YJako by se znaly deset let. je vidět, že si tozumí. To je fajn. Sjedu tátu tím nejhorším pohledem jakým jsem schopný.
"S tou holkou se už nikdy neuvidíš. Nemá žádný chování!" zasyčí na mě.
"To teda ne!" zasyčím zase já naoplátku.
"Něco jsem řekl!" zahřmí táta.
"Do mího osobního života ti nic není, můžu klidně chodit s uklízečkou a tobě to může být jedno!" zařvu na něj až se všichni polekaně otočí, asi jsem to trochu přepísknul.
"No tak nehádejte se...a ty jim dej taky trochu svobody. Pořád mu nevyčítej, že se rozešel s Miley. Udělal naprosto správnou věc. Mluvil jsi vůbec se Sas? Je to to nejmilejší stvoření tak k ní buď taky trochu milý!" kárala tátu jako by to bylo nějaké dítě a přitom mrkla na Sas aby si toho táta nevšiml.
"Tak takhle to je! Ty mi chceš zakázat stýkat se s holkama kvůli Miley! To nemyslíš vážně!"
Miley bylo zakázané téma. Vždycky jsem se buď naštval a nebo mi bylo na nic...možná jsem k ní pořád něco cítil a teď se mi na ni konečně podařilo zapomenout. Díky Sas a táta to zase všechno začal od znova.
"Ne Nicku. Jenom možná kdyby jsi jí to odpustil..." začal táta opatrně.
"Ale, já se na ni snažím zapomenout. Chápeš to? 7 věcí co na tobě nenávidím....to je důkaz.....chápeš to? Už je konec já už s ní nechci mít nic společnýho!" křiel jsem na tátu.
"Nicku já jsem si to neuvědomil, moc se ti omlouvám i tobě Sas..." začal si slepova žvýkačku(y) z brýlí.
"Jo, fajn...já tobě taky tati" bylo neuvěřitelný jak rychle jsme se usmířili.
"Tak si to pořádně užij!" kývl na Sas, ale ta stála jak opařená.
V tom mi to došlo....Některé věci možná vyzněli tak jak neměly....

SASKIE:
Chudák Nick. Měla jsem chuť Miley zaškrtit. Sice jsem ji v životě nepotkala, ale musím říct, že v klipu 7 Things špulí pusu jak kapr nebo kačena. Vlastně mi Miley není sympatická....no jo....
"Saskie?" opatrně se mě zeptal Nick. Až teď jsem si uvědomila, že jsem úplně mimo. Seděla jsem vedle Nicka na sedačce. Za hodinu to mělo začít, měla jsem být na jejich koncertě. S Bet a Ben...mimochodem kde vůbec jsou? Celá místnost byla prázdná. byla jsem tam sama s Nickem. Já a Nick. Sami dva.
"Saskie?" zeptal se znovu Nick jako by se bál, že se zlobím.
"Ano?" zeptala jsem se.
"To s tátou a ....Miley.."
"Co?" nechápala jsem, až teď mi došlo co k ní možná ještě cítí. Přehrála jsem si v hlavě ten rozhovor..nebo hádku??: "Já se na ni snažím zapomenout!" mělo to být myšleno, že ho tak naštvala, že chce vymazat ty dva roky s ní za svý paměti nebo to mělo být jako, že ji má pořád rád a pokouší se smazat city, který k ní chová?
"Ehm....no víš....já jsem se hrozně zamiloval......"
"Jasně, já to chápu!" nenechala jsem ho domluvit. Bylo mi hrozně, ale co jsem si já naivka myslela? Že se do mě obyčejný holky která nemá žádnej zvláštní talent zamiluje Nick Jonas? Jsem prostě blbá. Snažila jsem se potlačit sslzy co se mi draly do očí.
"Jasně, že tě nebudu nějak omezovat. Mám tě ráda a hlavní co chcu je abys byl šťastnej. Na ničem jiným mi nezáleží. Jsem ráda, že to s Miley chceš dát zase dohromady. Jste si souzení. Hvězdy to vidí!" pohlédla jsem na bílej strop pokoje jako bych doufala, že nějáký uvidím. Pak jsem rychle sklonila hlavu a nechala vlasy aby mi přepadly okolo obličeje. Nechtěla jsem aby Nick viděl jak jsem slabá a jak mě to mrzí. nechtěla jsem aby viděl jak pláču. Asi to poznal.
"Sas" jemně mi zvedl obličej a donutil mě se podívat do jeho nádherných očí. Bolelo to ještě víc.
"Nenechala jsi mě domluvit" jemně mi vytkl "já jsem hrozně zamiloval do TEBE ty blázínku!" usmál se.
A pak...pak mě políbil. myslela jsem, že lítám. Bylo to jako bych se vznášela mezi tisíci růžových obláčků. Líbal táááák kráááásně. Zapoměla jsem na všechno okolo. Hodila jsem Miley a Selenu za hlavu. Objal mě kolem pasu a přitáhl si mě víc k sobě. Já jsem se mu mezitím prohrabovala v jeho kudrlinkách.
"Ehm...." vyrušil nás někdo. Rychle jsme se od sebe odtrhli.
"Nicku, musíš se jít nachystat. Za hodinu začínáme. Sas by taky měla jít do VIP sekce. Až ji tam zavedeš tak přijď." kývl a odešel pan J.
"No radši tam ven nebudu chodit...asi by mě rozsápaly.....běž těmito dveřmi hned jak vylezeš tak tam je VIP sekce. Posaď se kde budeš chtít."
"Jasně, díky" usmála jsem se. Doufala jsem, že mě ještě jednou políbí.
Udělal to. Dal mi pusu, ale žádná líbačka.
"Dej na sebe pozor!" řekl mi.
"Prosím tě, co by se mi mohlo stát?" vykulila jsem oči.
"Až budeš ve VIP sekci tak pochopíš, fanynky jsou schopné všeho."
"Fajn...a tobě ať to dobře dopadne!" políbila jsem ho a vydala se do VIP sekce zvědavá co mě tam čeká.....

Splň si svůj sen 12díl

20. září 2009 v 10:26 Splň si svůj sen ♥
NICK:
Měl jsem chuť si nafackovat. takovou kravinu jsem udělal...jak jsem to mohl udělat. Teď si moje milovaná Sas myslela, že páchne. Přitom tak krásně voněla. Lepší vůni jsem snad v životě necítil. Jak rád bych si k ní znovu přičichnul.
"Pohni zadkem Nicku!" nakopl mě Kevin a zamračil se na mě. Poslední dobou na mě byly všichni kromě mamky, Joea a Jamiho (a taky Elvise) protivní. Nechápal jsem proč.
"Vždyť už jdu!" protáhl jsem se abych zahnal další myšlenky na Sas a šel jsem nacvičovat s kluky choreografii. Už jsem se těšil že si zase trochu zaskáču :-)

SASKIE:
Nachystala jsem se. Pořádně jsem se vykoupala a vydrhla jsem si paže tak, že jsem je měla rudé. Umyla jsem si vlasy a krásně jsem si je vyfénovala. Do takových jemných vlnek. Na sebe jsem si vzala nové bílé šaty, byly na nich vyšité černé kytičky, ale ne takové ty dětské. prostě krásné. Kolem pasu měly šaty černou stuhu, která mi zužovala už i tak tenký pas (heh, mám výhodu, že jsem štíhlá xD) a celé šaty mi končili těsně nad koleny. Tyhle šaty mi Nick koupil v jednom děsně drahým butiku, v kterým jsem v životě nebyla. Ty prodavačky se tam na mě dívali jak na bezdomovce. Pak jsem si vzala černé sandálky na jehlách. Můj problém spočíval v tom, že jsem nikdy nestála na sebemenším potpatku a Nick mi koupí rovnou boty na jehlách. Opatrně jsem se postavila a podpírala se mého stolu. Pak jsem zkusila chodit. NO párkrá jsem sebou sekla a jednou jsem sebou strhla i záclonu. Musela jsem ji nějak provizorně přichytit aby si toho mamka nevšimla. Takže jsem ji přilepila izolepou. Pak jsem se jemně nalíčila a čekala až přijede auto, které mě má vyzvednout.

NICK:
Pořád jsem se díval na hodiny. Teprve tři odpoledne. Ta zkouška choreografie se opravdu neuvěřitelně vlekla. Všechno jsem už uměl takže jsem si sedl na zem a díval jsem se jak se Kevin klátí ze strany na stranu. A má co si zaslouží! Honí mě tady jako bych byl nějakej ňouma a přitom on sám neumí z choreografie nic! Doufám, že aspoň dostane sprďana.
"BAF!" skočil na mě Joe (který už měl bohužel choreografii taky natrénovanou)
"Lek" zasměju se (z hrdla mi, ale vyjde nějaký podivný skřek, který má napodobovat smích).
"Hele brácha" sedne si vedle mě Joe "mohl by jsi mi prokázat menší službičku?"
"Ehm....a co by si jemnostpán představoval?" zeptám se s nadějí že to nebude souviset s Ben.
"No přijede Ben?"
Povzdechl jsem si.
"I Bet." odpověděl jsem.
Objal mě a zařval mi do ucha "MILUJU TĚ BRÁCHO!!!!!!
"Chceš abych byl hluchej?" za¨řval jsem na něj zase já.
"Ejchuchu...promiň...."zašklebil se na mě.

Splň si svůj sen 11díl

20. září 2009 v 10:26 Splň si svůj sen ♥
NICK:
Uslyšel jsem nějakej zvuk jako by si někdo prdl a pak mi na hlavě přistáli kousky rozžvýkanýho hamburegeru a taky pepsi, kterou měla před chvílí Sas v puse. Všechno to na mě vyplivla. Byl jsem fakt v šoku. prostě jsem jenom zkameněle seděl.
"Oh..Nicku, já se hrozně omlouvám, ale ten ksicht co jsi udělal. Vážně promiň" vzala ubrousky a utírala mi obličej. Bylo vidět, že to myslí upřímně.
"To je v.....pohodě, akorát se sem blíží můj táta a...no...však víš jak se teď spolu hádáme a tohle tomu moc nepomůže."
"Já vím, jsem nemožná" zaúpěla a vytahovala mi kousky salátu z vlasů.
"To se může stát každýmu" snažil jsem se ji uklidnit. Sám jsem si pamatoval jak jsem vyplivl pití na babičku. Tohle bylo oproti tomu v pohodě.
"Už tam nic nemáš" kontrolovala mi ještě zbyek hlavy a prohrábavala se mi v kudrlinkách. Bylo to táák příjemný. nechtěl jsem aby přestala. Dělala to opatrně jako by se bála, že mi zničí ještě víc můj účes.
"Sedni si" zasyčel jsem když jsem spatřil tátu kus od nás. rychle se pesunula na židli.
Hned jak dosedla došel táta a nastalo peklo...

SASKIE:
Jeho táta vypradal opravdu děsivě. Sršel z něj hněv.
"NICKU!" zařval na něj a já se přikrčila, nesnášela jsem hádky, ne takovéhle.
"Taky tě zdravím" uchichtl se Nick a snažil se udržet nervy na uzdě.
"Kam jsi zmizel?" ptal se ho naštvaným tónem táta.
"Sem" uchichtl se znovu Nick.
"A kdo to vůbvec je?" vypálil na ně otec a vrhl na mě jedovatej pohled.
"Sas to je můj táta, tati to je Saskie. Moje kamarádka."
"Á...to kvůli tobě pořád vyšiloval" vrhl na mě škaredej pohled.
"Taky mě těší pane Jonasi" moje pusa mluvila a já až potom myslela. Měla chuť jsem si nafackovat. Tímhle si ho určitě nezískám na svou stranu...a bylo to poznat. Ještě víc se na mě zamračil.
"Co to máš ve vlasech?" obrátil pozornost na Nicka a utřel mu z jeho krásných kudrlinek..
"Omáčka!" vykřikl otec. "Neříkej mi, že máš ve vlasech omáčku?" teď už křičel přes celý podnik až se po nás lidé otáčeli. Pokusila jsem se o záchranu situace.
"Pane Jonasi, to je speciální gel na vlasy, jmenuje se HOT CHICKEN GEL: S vůní po kuřeti. Úplná novinka. Dala jsem ho Nickovi jako dárek na uvítanou" usmála jsem se zářivým úsměvem.
Nick vyprskl smíchy a zzačal to maskovat kašlem.
"To ehm tati...za chvíli přijedu na zkoušky, takže se nemáš čeho obávat. Nic nezmeškám. Slibuju" slíbil Nick.
Táta se vzdal. Asi se mu zpravila nálada.
"Těšilo mě Sas" potřásl si se mnou rukou a pak něco pošeptal Nickovi a ten pouze přikývl.
Jakmile byl jeho táta od nás v dostatečné vzdálenosti tak jsme oba vyprskli smíchy.
"Dárek na uvítanou...heh...to se fakt povedlo" smál se Nick.

NICK:
V mekáči jsme zůstali ještě hodinu a kecali jsme. O všem. Byla to ohromná zábava. Teda byla hodně vtipná. Věděl jsem, že aspoň se dvěma členy mé rodiny si bude Sas rozumět. S Joem a mamkou. O tom nebyl pochyb. Byla neuvěřitelně milá. nejradši bych ji přímo na místě políbil. Málem jsem se neovládl a udělal to.
pak jsem ji odvezl domů.
"Ehm...." byla na rozpacích.
"Přijedu...teda spíš někdo tě vyzvedne okolo páté a zaveze tě konzertní hale. Tam ukážeš tuhle kartičku a ochranka tě za mnou dovede. Když by byly něšjaký problémy tak mi zavolej. Řeknu jim o tobě, jo?" podal jsem jí kartičku.
"Už se hrozně těším" usmála se nedočkavým úsměvem.
"Já taky ani nevíš jak moc. Táááákhle" řekl jsem a pokusil se to ukázat rukama. Oba jsme se začali chechtat.
"Nevím co je na tom k smíchu" řekela Sas, ale smála se dál tím okouzlujícím smíchem.
Nejradši bych ji hned na místě stáhl zpět do auta a....líbal bych ji do nekonečna. No moje skutky byly oproti představám na dost nízké úrovni. Tak jsem ji aspoň objal a vdechoval její jasmínovou vůni. Asi jsem fakt začal hrozně rychle dýchat protože jsem u toho začal hekat a začala se mi kapánek motat hlava.
"hek, hek,..." bylo slyšet.
Snažil jsem se pestat, ale nemohl jsem nevdechovat její nádhernou vůni a tak jsem musel zhluboka a rychle dýchat což vyvodilo čm dál rychlejší hekání.
Odtáhla se ode mě. začal jsem dýchat normálně.
"Smrdím?" zeptala se.
"Oh...ne...vůbec ne...." koktal jsem zaskočeně.
Vypadala zkroušeně. Asi si vážně myslela, že smrdí.
"tak...no v pět jo?"
"Jo" řekla smutně a zamávala mi

Splň si svůj sen 10díl

20. září 2009 v 10:25 Splň si svůj sen ♥
NICK:
Bylo trapný ticho. Nikdo nevěděl co říkat a bylo vidět, že Sas je pěkně nervózní, což já taky. Když jsem byl nervózní tak mi vždycky vibrovalo koleno. A teď mi vibrovalo. Silně jsem ho chytil aby si toho nevšimla, že mi vibruje noha. Jenže když jsem ju chytil rukou tak mi začala vibrovat i ruka a s ní celý tělo. Asi si toho všimla.
"Není ti špatně? Vypadá to, že máš zimnici, nemám tě odvézt na hotel?" ptala se starostlivě.
"Ne, to je v pohodě. Jen mi vibruje noha" snažil jsem se mluvit v klidu, ale i hlas mi přeskakoval.
Krásně se usmála.
A to mě zklidnilo. Teda byl jsem pořád nervózní, ale aspoň mi nevibrovala noha.
"Máš krásný oči" řekl jsem jí abych prolomil ticho, ale byla to pravda. Její oči byly opravdu krásný. Modrý. Jako studánka.
Všiml jsem si, že je v rozpacích.
"Ehm...díky"zamumlala.
Sklonila hlavu a koukala se zase na svý tenisky. Ztišila hlas a řekla: "Ty máš taky krásný oči a hlavně vlasy" pak vzhlédla a plaše se na mě usmála.
Myslel jsem, že dostanu infarkt nebo, že se mi srdce rozkočí na miliony kousků, ale ne proto, že by mě nějak vyděsila. Byla tak krásná a ten úsměv...a v jejích očích bylo vidět, že to myslí opravdu, vážně, že nelže jako ty miliony fanynek co spaly před mím hotelem. Vážně mi to lezlo na nervy. Jen si představte, že vy se ráno probudíte a jste v obležení faoušků. Možná to bylo pár měsíců fajn, ale pak mě to začalo štvát....:-(

Vystoupili jsme u nějakého nákupnního střediska. Proudily tudy davy lidí. Dal jsem si přes hlavu kapucu, ale bylo jasný, že je to k ničemu. Teda na chvíli to snad zabere.
"Máš hlad?" zeptal jsem se jí.
"Ne, ale jestli chceš jít na snídani..."
"To je v pohodě, tak kam půjdem?" zeptal jsem se zmateně. Neorientoval jsem se tady a ještě ke všemu jsem měl na sebe zlost. Nenechal jsem ji domluvit, to nebylo zrovna moc slušný.
Vzala mě opatrně za ruku. Bylo vidět, že je nejistá a bojí se, že bych se na ni mohl zlobit. Proto jsem se ruky hned pevně chytil a usmál se na ni. Bylo vidět, že ji to potěšilo. Pak mě protáhla davem a vtáhla do toho obchoďáku.
"To je Vaňkovka" řekla mi.
"Aha" to mi nic neříkalo, ale co. Uvniťř bylo pr obchodů. Míň než u nás. Některé z nich jsem znal. Vtáhla mě do jednoho...

SASKIE:
Nick byl úúúúúúžasnej V autě bylo dost trapný ticho, ale pak mu vibrovala noha a nakonec jsme se rozpovídali :-)
Jeli jsme do Vaňkovky aby jsme teda nakoupili nějaký oblečení pro mě :-)
Šli jsme do Peeck & Clopeenburg nebo jak se to jmenuje. Tam mají fakt perfektní kousky. Ani jsem se nerozhlídla a Nick mi donesl kupu hader do kabinky a pak na mě čekal.
Nakonec jsme měli čtyři velký kabele. Nick byl fakt skvělej. Pořád jsem se ptala jestli mu nevad, že si on nic nevybírá a on že ne, že je rád, že je tu se mnou. pak jsem si to chtěla zaplatit sama, ale on mě nenechal. Byla jsem i ráda, protože tolik peněz jsem ani sebou neměla 20 000. No kde bych to vzala? Z mé brigády? To těžko :-(
"Nepůjdeme se někam naobědvat?" zeptal se.
"Jasně!" už jsem měla taky hlad. Chytil mě za ruku a srdce mi poskočilo. V břichu mi začali lítat motýlci.
Došli jsme do Mekáče.
"Hm...co si dáš?" zeptal se.
V panice jsem uvažovala. Mozek se mnou začal zase mluvit. Nic po čem Ti bude táhnout z pusy! Nařizoval mozek. Tak to připadal v úvahu pouze salát, ale to bych umřela hlady!
Nick viděl moje rozpaky.
"Bude ti vadit když Ti vyberu něco sám?" zeptal se pořád v kapuci.
"Ne, budu ráda" a opravdu jsem byla ráda, zvlšť když mi přinesl moje nejoblíbenější jídlo...
Posadili jsme se do rožku.
Smutně se na mě podíval.
"No chtěl bych si sundat kapucu, ale to by jsme pak byli v obležení."
Najednou mi bylo taky smutno. Je tohle vůbec můj sen? neustále se skrývat. Já vím, že je to sobecké, ale.....mozek zase promluvil: Vždyť spolu ani nechodíte, tak co řešíš? byla to pravda.
Vzala jsem pepsi a pila když v tom na mě udělal Nick grimasu, protože se blížil jeho táta. Já sem vybuchla smíchy a vše co jsem měla v pusi jsem na něj vyplivla. :-D
Jejda....promluvil mozek.

Splň si svůj sen 9díl

20. září 2009 v 10:24 Splň si svůj sen ♥
NICK:
Do Česka jsme přiletěli ve čtyři hodiny ráno jejich času. Byl to ohromnej časovej posun a táta nám přikázal jít spát kvůli konzertu. Vůbec se mi nechtělo spát. Zase četl ty knihy "Spánek léčí a povzbuzuje na duši" nebom co. Vážně mě teď štve. Vůbec se mi nechtělo spát. Teda spát se mi chtělo a moc, ale nemohl jsem usnout. Musel jsem se pořád koukat na už pomačkanou a politou kakaem fotku Sas. taky jsem si donekonečna četl maili co mi poslala (vytiskl jsem si je před odjezdem xD). Už jsem se těšil až bude sedm a já konečně budu mot vstávat....

SASKIE:
Budík mě probudil už v šest. To fakt není normální! Vstávat takhle brzy! (Ale kvůli Nickovi všechno :-)) Hodila jsem do sebe hrnek kakaa a hrnula se do koupelny. Má zkrášlovací procedúra zabrala hodinu. Potom jsem si svý nnejoblíbenější už obnošený tričko a k němu jsem si vzala kraťásky. Přece se nebudu pařit v kalhotách když je třicet stupňů. Hnědý vlasy jsem si dala do obyčejnýho culíku a na oči jsem si dala jenom řasenku a na rty balzám. Nechtěla jsem před ním vypadat jak nějaká namyšlená zmalovaná bárbína. Musela jsem říct, že mi to slušelo...a navíc mi koupí nový hadry xD Zbylou půlhodinu jsem se zkoumala v zrcadle. Ani jedna vráska (no aby ještě, že?? xD) a ani jeden beďar....takže si asi nejsme souzeni, protože před každou důležitou schůzkou se mi vždycky udělal beďar. Asi jsem nebyla dost nervózní. No jo...pořáda jsem nevěřila tomu, že je to Nick Jonas. Myslela jsem si neustále, že je to nějakej úchylák. No co....z přemýšlení mě vytrhl zvonek. Vykoukla jsem z okna a viděla jsem...
"Ó můj Bože!" akřičela jsem.....před naším domem byla zaparkovaný nádherný auto (v autech se nevyznám).
Ještě jeden pohled do zrcadla. A mohla jsem vyrazit.
Otevřeela jsem dveře. A za nima....
...stál NICK JONAS!!!!!
Chvíli jsme tam jen tak potichu stáli, prostě jsme jenom mlčeli a prohlíželi jsme se. Byylo to neuvěřitelný. Měla jsem chuť ho na místě obejmout, nebo rovnou začít líbat. Najednou se seběhůli novináři. Zatlačil mě do domu a zabouchnul dveře. Najednou jsme na sobě stáli nalepení.
"Ehm...no oni by sem jinak vlezli" usmál se na mě Nick.
"Jo...jasně, já to chápu..."usměv jsem mu oplatila.
Sas...doprčic dělej něco! Je tady přímo před tebou, tvá vysněná chvíle je tady, copak ji zahodíš když jsi se dobrala tak daleko??? Splň si svůj sen zatraceně a obejmi Nicka Jonase! říkal mi v duchu mozek. Jak ubohé, můj mozek se mnou mluví....
"Můžu, můžu tě obejmout?" zeptala jsem se stydlivě a přitom jsem se dívala na špičky svých tenisek.
Nicka to rozesmálo. Pak mě obejmul. Cítila jsem to. Mé tělo bylo u Nickova. Tak blizoučko...a přece tak daleko......
Z objímání nás vyrušila máma.
"Nickůůůůůů!" zaječela jako ona by byla ta pubertální dcera a ne já. Hned jsme se od sebe odtrhly.
"Nicku to je moje máma, mami to je Nick" představila jsem je.
"těší mě" podal Nick vřele mojí mámě ruku.
"Mohl by jsi mi říct něco o...." už se nadechovala.
"Už máme s Nickem zpoždění, že je to tak?" usmála jsem se na něj mile a s prosbou ať mě dostane pryč od mé mámy.
"Ano, s takovouhle by jsme už nic nestihli, popovídáme si později. Bylo mi nesmírným potěšením."
"Mě taky" div se mu máma neuklonila.
"Tak mi jdem vystrkala jsem ho ze dveří" budu doma tak...??"pohlédla jsem na Nicka.
"Nejpozději zítra ráno" dořekl Nick.
Pak jsme nasedli do toho krásnýho auta...

Splň si svůj sen 8díl

20. září 2009 v 10:24 Splň si svůj sen ♥
NICK:
Ke konci týdne kdy jsem měl domácí vězení a pořád jsem musel uklízet jsem to nevydržel a vloupal jsem se ke Kevinovi do pokoje. Můj notebook si mtotiž táta vzal k sobě a nechtěl mi ho dát, fakt děs. Takže jsem se v minutce volného času kdy mě zrovna táta neúkoloval vytíráním podlahy nebo uklízení půdy (dělal to jen proto aby mě to zabavilo a abych furt nezejral do prázdna nebo nebásnil o Sas) tak v tém chvilince jsem se ke Kevovi vloupal. Teda jako ne vloupal, měl odemčeno a byl ryč. To byla moje příležitost. Sedl jsem k jeho počítači a zapl jsem mail. Deset mailů od Sas. Všechny jsem si přečetl. Psala jak se má, pak ja ju zkoušel poťapanec z fyziky, a prostě to co obvykle. Taky mi poslala mailový adresy na Bet a Ben a adresu domu v kterým bydlela. Rychle jsem jí odepsal aspoň jeden mail. Napsal jsem tam jak se hafec těším, a že táta pořád vyšiluje a že sem se musel "vloupat" ke Kevinovy abych se vůbec dostal k počítači. Uslyšel jsem kroky jak jdou směrem do Kevinova pokoje. Rychle jsem mail odeslal, vypnul počítač a přesunul se k posteli a dělal, že ju stelu. Fakt ubohý, ale bál jsem se, že je to táta.
"Co to tady vyvádíš?" rozesmáli se při pohledu na mě Joe a Kev, když mě vyděli poklepávat postel.
Jakmile jsem zjistil, že to jsou oni tak sem si odedchnul.
"Už tě vidím jako uklízečku" rozesmál se Joe.
"Jen si ze mě utahujte, ale myslím že na Vás brzy dojde taky řada. Hlavně asi nejdřív na tebe Joe" usmíval jsem se.
"Cože? Proč na mě?" díval se na mě s otazníky v očích.
Z kapsy jsem vytáhl zmačkaný papír.
"Co to je?"
"Opsal jsem na něj adresu Ben a BET!" zdůraznil jsem poslední slovo a podíval se na Kevina. Ani to s ním nehnulo.
Joemi vytrhl papír z ruky a začal skákat. Opravdu začal skákat. Je to vážně blázen.
"Děkuji ti bratříčku!" obejmul mě až mě málem zadusil.
"hele joe...." už mě nevnímal a křičel "tatí!" ...asi by jsi měl držet hubu..." dokončil jsem a vzápětí se vrátil Joe bez papíru...byl jako omráčený. Lehnul si na postel jako socha.
"NICKU!" zavolal mě táta.
Asi poznal moje písmo....to znamená vytírání záchodů??? :-(
Ještě, žese už zítra uvidím se Sas. Dneska po půlnoci odlítáme....:-)

SASKIE:
Bet a Ben přijedou zítra, na konzert. Nebo spíš až na konzert! Ale zase budu mít celý den Nicka jen pro sebe. Už mi v mailu, který psal když se "vloupal" do Kevova pokoje poslal instrukcce. Ráno mě v osm podle našeho času vyzvedne u mě doma a pojedeme na snídani, pak nakupovat abych měla co nasebe..heh...moje stížnosti evidentně zabraly :-), potom se stavíme na oběd a pojedeme připravovat konzert. teda jeho bratři....no vlastně celá rodina tam bude už od rána, ale Nick žeprej otročil celej týden takže ho pustěj :-)
Dala jsem si masku a přemýšlela o tom. Jak já se těšíííím....škoda, že má Nick doma takovou vojnu.......