Leden 2010

PozastaVeno

27. ledna 2010 v 18:33 Novinky na BLOGU =) ♥
Sorry ale mám k tomu vážný dvůvody ale nebojte v pátek vám týden s Justinem Bieberem vynahradím to už bude vče ok jj tk sorry ale teď tu nic s Justinem nebude a já tady do pátku nebudu pp

Eliška.M♥

Justin Bieber Mp3 a pár videí

26. ledna 2010 v 20:23 Justin Bieber
logo

stáhnout mp3">One Timelogo

stáhnout mp3">One Less Lonely Girl

Láska bez lásky 2 Díl

25. ledna 2010 v 18:08 FF pro vás xD
2.Díl Den plný štěstí Vůbec jsem nemohl dospat nevěděl jsem co se to semnou děje přece nebudu s holkou poprvé sám . Nevím v žaludku jsem měl něco co mi říkalo že se mi Vanessa líbí . Vylezl jsem z postele o hodinu dřív než Vanessa přišla ,ale vůbec jsem nevěděl co si mám vzít na sebe. Vkradl jsem se k rodičům do ložnice a půjčil jsem si taťkovu novou bílou košily. Potom jsem si vzal svoji novou voňavku učesal jsem si vlasy a šel jsem dolů čekat na Vanessu . Mamka jako obvykle když jsem byl dobře oblečeném se začala vyptávat kam jdu a ségry kolem mě poskakovali a chtěli jít se mnou a Vanessou ven. Po chvíli řevu v kuchiny zazvonila Vanessa na zvonek a čekala až Denis příjde . Ke dveřím přiletěly Dominika a Anička. Vanessa. Byla zvyklá na děti protože má dvě malí ségry stejně jako Denis.Denis přišel ke dveřím odstrčil Dominiku a Aničku a zavřel za sebou dveře.Chvíli tam stál a jenom tak koukal ale potom jí řekl Denis: Nechtěla by si jít semnou do lesa na na ………. Vanessa: Myslíš na Piknik ?? Denis: Jo myslím na Piknik tak půjdeme ??? Vanessa: Jsem trochu zmatená vůbec ho neznám ale docela se mi líbí . Vypadá že je stydlivý ale doufám že ho víc poznám. Denis: Koukal jsem na ni když jedla jahodu byla tak krásná úplně jsem se zadýchal a když jsem u toho zrovna pil Colu tak jsem se celý polil .Trochu se zasmála a začala mi utírat tryčko ubrouskem. Byl jsem jako v sedmém nebi vůbec jsem ani nevěděl co v tu chvíli mluvím. Ale Vanessa byla milá vzala mě za ruku a řekla mi že už bude muset jít domů a jestli bych sní zítra nešel na koupaliště. Vanessa: Když jsme přišly k jeho domu vypadalo to že mi chce dát pusu ale nic se nestalo ani mi to nevadí docela jsem se před ním styděla protože byl milý.Když jsme se rozloučily a šla jsem domů stál na verandě a koukal zamnou když jsem se nenápadně podívala vždycky dělal že mu nejdou otevřít dveře ale já šla dál . V mém pokoji jsem mněla malířský stojan na kterém jsem měla plátno . Strašně ráda kreslím a teď jsem mněla hodně velkou náladu tak jsem se pustila do malování . =) Denis: Věděl jsem že je milá ale že až takhle to tedy ne už se nemůžu dočkat až sní zítra půjdu na koupaliště . KONEC

Láska bez lásky

25. ledna 2010 v 18:07 FF pro vás xD
LÁSKA BEZ LÁSKY Chceš vědět jak se jmenují postavy v příběhu Láska bez lásky aby si v tom neměla zmatek ?? !!!!! DENIS : vypraví celý příběh je to kluk který se zamiluje do Vanessi VANESSA: je to holka která po prázdninách bude chodit do stejné třídy jako Denis má dvě mladší sestry a bude zamilovaná do Denise . MÁMA VERONIKA. Je máma tří dětí má jenom jedno nejstarší a to Denise jinak má dvě malé holky . A jednoho opravdu nešikovného manžela =) TÁTA ŠTĚPÁN : Je manžel Veroniky má tři děti a všechny je má moc rád pracuje jako úspěšný právník DOMINIKA : Ségra Denise a ta starší ze dvou sester je jí 10 svého bráchu má ráda ale zjistí že Denis z ní dvakrát nadšený není ANIČKA: Ta úplně nejmenší členkou rodiny a sestra Denise dá se říct že ze dvou sester má Denis radči tuhle =) No a to je vše zatím ostatní postavy v příběhu budou uvedeny až 29. 1 2010

Osobnost Justin Bieber :)

25. ledna 2010 v 18:04 Justin Bieber

Životopis
Justin Bieber se narodil 14. března1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.

Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.

2009 po součastnost

Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.

Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě.

27.října bude mít premiéru na iTunes Justinův 3.singl Love Me a 3.listopadu taktéž na iTunes Justinův 4.singl Favorite Girl.

Povolání: Zpěvák
Věk: 15
Datum narození: 14. 03. 1994
Místo narození: Stratford, Ontario, Kanada
Znamení: Ryby
Výška: 161 cm
Justin Bieber celý týden

25. ledna 2010 v 17:50 Justin Bieber
Táázhe tento týden bude celý týden s Justinem a co na vás každý den čeká ?????
:

Pondělí :) Kdo je Justin Bieber ? Jeho fotky

Úterý :) Mp3 od Justina a Videjka

Středa :) Bleskovka s Justinem a Dess na stáhnutí

Čtvrtek :) Soutěž s Justinem a komentíky od vás co si o něm myslíte

Pátek :) Vyhlašování Bleskovky

Sobota :) Vyhodnocení kometíků komu se líbí Justin a komu ne atd...

Neděle :) Vyhodnocení Soutěže s JustinemJustin Bieber

24. ledna 2010 v 10:47 Justin Bieber
Táák hlasovaly jste pro to aby tady na blogu byl týden s Justinem Bieberem =) táákže zítra 25.1.2010 Začne týden s Jutinem tk doufám že se vám to bude líbit a budete sem chodit a přidávat komentíky =)

Rubrika na Přání

23. ledna 2010 v 12:26 Na přání

STAČÍ KDYŽ SI DO KOMENTÁŘŮ NAPÍŠETE CO BYSTE CHTĚLY ABY BYLO NA BLOGU SOUTĚŽE ATD.... A JÁ VÁM TO SPLNÍM JE TO JENOM NA VÁS ALE

( NESMÍTE PSÁT DO KOMENTÁŘU OBÍHÁM NEBO ŇÁK TAK PROSTĚ JENOM CO BYSTE CHTĚLY MÍT NA BLOGU OK =) )


1díl Láska bez Lásky

23. ledna 2010 v 12:16 FF pro vás xD
1 .díl


Láska bez lásky
……. Brzy opravdu brzy jsem se probudil nevěděl jsem co mám dělat už za 5 hodin půjdu do školy pro vysvědčení a začnou prázdniny těšil jsem se ale vůbec jsem nevěděl co budu ty dva měsíce dělat .Bydlím na kraji Prahy, u lesa, v menším domě . Mám dvě ségry bohužel . Jsem z nich nejstarší když mi poprvé řekli že čekají mimino tk sem se docela těšil ale když přinesly něco Malého v růžový dece tak mi skazili celej můj život chtěl jsem bráchu ale ságra taky není zas tak špatná =)..
No a pak je tu další ségra jmenuje se Anička jsou jí 4 roky sní je docela sranda ale kyž se to tak vezme tak se ségrama bych nechtěl strávit dva měsíce prazdnin .

…………………….
7:00

Mamka mi vlítla do pokoje a místo něžného probuzení na mě zařvala ať si pohnu nebo nestihnu autobus . Pomalu jsem se vyhrabal z pokoje a šel jsem snídat po chvíly čučení do mysky na lupínky jsem si vzal baťoh chytl starší ségru Dominiku za tryko a táhl jsem jí k autobusu aby sme to stihly . Mamka jako obvykle na nás křičela ať doneseme samí jedničky zabouchla dveře a já mněl konečně pokoj .

……………………….
8:00

Vylezl jsem z autobusu a šel za partou ta mi vždy zlepší náladu ale mýlil jsem se sledovaly ňákou novou holku která bude po prázdninách chodit do naší třídy . Jmenuje se Vanessa . Je docela pěkná ale nemyslím si že tak moc abych na ni slintal =)

Asi po hodině poslouchání učitelky a ředitele jak a v čem by jsme se měli zlepšit jsme si vzaly vysvědčení a šly domů . Čekal jsem na ségru až vyjde ze školy a mezi tím kolem mě prošla Vanessa . Zastavila se a řekla kde bydlím, dlouho mi trvalo než mi došlo že mluví semnou a po chvíle mlčení jsem ze sebe vykoktal kde bydlím . Řekla mi že se tam s rodičema přistěhovala a jestli by nemohla jít s náma .Docela jsem byl z ní celej vedle ale vypadala že je docela milá holka =) .
Přišly jsme k jejímu domu a ona se mě zeptala jestly bych sní nechtěl jít zítra ven a ukázat jí okolí . Dostal jsem ze sebe jenom J a šel jsem pryč . Dominika měla ze mě srandu ale já sem si nasadil sluchátka a bylo mi všechno úplně jedno .

……………………………………………………………………………

KONEC


V dalším díle se Dozvíte Kdo všechno vystupuje v příběhu Láska bez lásky a další pokryčko xD


Diplom

23. ledna 2010 v 12:14
Tk jenom jeden diplomek pač soutěžila jenom jedna slečna. A proto jsem se rozhodla že Soutěže už dávat nebudu na co když nesoutěžíte udělám rubriku na přání a když budete chtít soutěž tak napište ale musite se do ní taky zapojit .FACEBOOK

19. ledna 2010 v 18:47 Novinky na BLOGU =) ♥
Ahoj jestli si chceš semnou psát nejen na blogu ale aji někde jinde stačí když si mě přidáš mezi přátelé na Facebooku . moje jméno je : Eliška Mazankievičová Tk se dyštak jukněte a třeba si mě přidejte mezi přátelé ok xD

Příběh Láska bez Lásky

18. ledna 2010 v 19:01 FF pro vás xD
Táák první příběh bude v pátek 22.1.2010 tk se máte na co těšit mno doufám že se vám bude líbit ale tk píšu to poprvé tk nevím mno ale pokusím se ok =)
Eliška.M ♥

Mrzí mě to =(

18. ledna 2010 v 18:24 Novinky na BLOGU =) ♥
No chtěli ste abych sem dala soutěž a když tady je tk nesoutěžíte stakovou sem nemusim davat nic tkže buď aspoň jeden z vás bude soutěžit nebo už nikdy žádná soutěž nebude a neříkejte mi že je to tak těžký myslím ta soutěž

Superkoncert ČeskoSlovenské Superstar

18. ledna 2010 v 17:05 SuperStar =)

16.1.2010

v

O2 ARÉŇE

Všech 12 finalistů Superstar
V Sobotu to bylo úúplně parádní užila jsem si to jak nejvíc jsem mohla .Docela jsem měla aji vykřičený hlasivky ale to ke Koncertu patří xD

Mno pár fotek sem dám a taky ňáké video =)
Táák třeba Miro Šamjda hodil mezi holky pásek řetízky a sundal si triko =)

Jan Bendig hodil svůj klobouk

Mno bylo toho hodně dvě části videí ještě na internetu nejsou ale 100% vám je sem dám ok =)Další videa a fotky budou uvedeny v pátek 22.1

Už Zíítra =)

15. ledna 2010 v 22:31 SuperStar =)
Táák už se mooc těším zítra o půl devatý jedu do Prahy a o půl druhý tam budem fakt už se mega těším na Superkoncert Superstar =) fáákt mega moc tkže tu zítra celej den nebudu a odepisovat vám na tky nebudu tkže Hojaa v Pondělí ok xD

Soooutěž =)

13. ledna 2010 v 20:27

První v novém roce xD

STAČÍ KDYŽ ZPRÁVNĚ ODPOVÍŠ NA OTÁZKY

DO 17.1.20101. Víš Kdo je na Obrázku ( Vyjmenuj všechny kdo jsou na obrázku )

2. Z kama je známe ???

3. Na co se chistají ??? myslím tento měsíc xD

4. Kdo se ti líbí z nich

5. Je tahle soutěž trapná nebo parádní ???

6. Tk paaa

7. Co na Diplomek ???? ♥

Pár videjí s písničkama které budou zpívat Superstar xD

12. ledna 2010 v 19:37 SuperStar =)
Thomas Puskailer jedna z písní kterou bude zpívat aa...


Nikoleta Balogová


Paulína Ištvancová

Markéta Konvičková

Leona Šenková

Ben Cristovao
Denis Lacho

Monika Bagárová
Jan Bendig

Dominika Stará

Miro Šmajda

Martin Chodúr


A na Konec píseň finalistů

Superstar v Praze 16.1.2010

11. ledna 2010 v 18:02 SuperStar =)
Už tuto sobotu se přijďte podívat na společný koncert finalistů SuperStar v O2 Aréně! Jste zvědaví, co předvedou? Přinášíme vám podrobný seznam písní!
Thomas Puskailer
Thomas Puskailer
Jason Mraz - I'm Yours
Madcon - Beggin'

Nikoleta Balogová
Nikoleta Balogová

Michael Jackson - Ben
Beyoncé - Listen

Paulína Ištvancová
Paulína Ištvancová, druhé finále

Michael Jackson - Black or White
Amy Winehouse - Valerie

Markéta Konvičková
Markéta Konvičková

Rihanna - Umbrella
Natasha Beningfield - I Bruise Easily

Leona Šenková
Leona Šenková, druhé finále

Marie Rottrová - Lásko voníš deštěm
Pink - Just Like a Pill

Ben Cristovao
Ben Cristovao, rockové kolo

Pink - Family Portrait
Lenny Kravitz - American Woman

Denis Lacho
SuperStar, 3. finále
(Foto: TV Markíza)

IMT Smile - Myslím že môže byť
James Morrison - You Give Me Something

Monika Bagárová
Monika Bagárová
(Foto: TV Markíza)

Peha - Spomaľ
Beyoncé - Sweet Dreams

Jan Bendig
Jan Bendig

Karel Gott - Bum Bum Bum (Dám dělovou ránu)
Queen - Don't Stop Me Now

Dominika Stará
Dominika Stará

Lara Fabian - Je Suis Malade
Kim Wilde - You Came

Miro Šmajda
Velké finále: Miro Šmajda

Deep Purple - Smoke on the Water
Guns'n'Roses - Welcome To The Jungle

Martin Chodúr
Martin Chodúr

Tom Jones - Venus
Lady Gaga - PaparazziJj budu tam aj s kámoškou už se megáá těším aco vy půjdete na koncert Superstar ?:??

Demi Lovato

8. ledna 2010 v 19:29 FF pro vás xD
už brzy

Miley Cyrus

8. ledna 2010 v 19:29 FF pro vás xD
už brzy