Únor 2010

Zápis SB

28. února 2010 v 14:11 Moje SB ♥ ☻ ♥
Táák po dlouhé době zápis SB doufám že si nikoho nebudu muset vymazat ale nevím jaký budu mít čas na to abych vám nechala vzkazi na to aby ste se zapsali no ale uvydí te kdo sem chodí a kdo ne . Tak stačí když napíšete do komentáářu něco v tom smyslu že zapisuji se tvé Sb bo něco takového ju .

♥ ♥

A pro ty které chtějí být SB šance !!!!!

Do komentářu napiště Chci být SB
tvůj BLOG
PŘEZDÍVKU a to je vše ju


Tk pro SB zápis a ti co chtějí být new SB tak mi napiště :)

Eliška.M:)

OSLAVA

26. února 2010 v 23:38
Zítra tady nebudu ale pomalu začnu kontrolovat SB které tu chodí a které ne a do Středy do příštího Týdne máte šanci pokud někdo chce si mně přidat jako SB beru kohokolv ju =) stačí do komentíků napsat BLOG PŘEZDÍVKU a jak dlouho chodíš na svůj blog -------------------------------------------------------------------------- No a proč je nasdpis OSLAVA pač zítra jdu ke strejdovi na oslavu slaví 70let . V hotelu tk to bude paráda už se mega moc těším :)

Smůla

26. února 2010 v 18:28 FF pro vás xD
Promiňte ale do Sb co mi mnělo dělat tna přání FF Mucholapku pozastavuje na dobu neurčitou no ale nic si z toho nedělejte až zas bude na blogu a bude psát Ff tak to sem dám bylo by škoda aby skončila se psaním je moc nadaná =)

Úvod FF Mucholapka

25. února 2010 v 17:15
Tákk od téhle slečny mám Příběh za to jí moc děkuju když si něco přečtete tak nebudete chtít přestat je to parádní je hodně hodně nadaná a bay ste neřekli že to kopíruju a beru to za vlastní tak tady je její ikonka .

táák a tady je její blog pokud se chcete juknout a něco si přečíst. :)Mé SB :)
aaa Úvod :)
Tato Fan Fiction na přání bude vyprávět o čtrnáctileté Eliss. Je léto a ona jede za svou kamarádku Matyldou na prázdniny. Matylda bydlí v USA a jelikož je nové Disney hvězdička, tak má peněz jako šlupek a bydlí v luxusní čtvrti plné celebrit. Čirou náhodou jsou jejími sousedy slavní Jonas Brothers. Eliss neváhá a spolu s Matyldou začnou spřádat plány jak se se slavnými bratry seznámit.

Po dlouhé době ale slibuju že se polepším =D

24. února 2010 v 17:56 Novinky na BLOGU =) ♥
Tákkk bude tady na blogu příběch ten jsem bohůžel nepsala já ale moje Sb které umí fakt parádněěě psát je moc šikovná napsala Věř mi atd.... to bylo i na mim blogu tak tahle FF je promě na přání protože moc psát jak sem zžjistila neumím =D no ale samo že se jí musím zeptat tkže jenom se svolením j :) no takže zítra nebo v pátek tady bude Úvod jj a asi bych mněla po dlouhé době zjistit kolik Sb bylo na mém blogu :D tk zatíím papík

Ahoooj♥

11. února 2010 v 19:28 Novinky na BLOGU =) ♥
Vím že už jsem tu dlouho nebyla ale neni čas par soutezi atd... clanku atk sem davat budu ale pravïdelně to nebude prominte ale budu se szanit ok =) Jo a všem vám přeju kráásnýýho Valntýna ikdyž už předčasně ♥