The Mr.Perfect 12.díl

30. dubna 2011 v 11:11 | Eliška.M:) |  The Mr.Perfect
Po dlouhý době =D Já vím že by jste chtěli I know.... ale nějak tam nejsou nápady =D"Můžu tě vyrušit?" Klekl si ke mně usměvavém Nick a já si dál četla. "Brooke. Vnímáš mě?" Knížku jsem v klidu zavřela a šla jsem do domu. "No táák." Přiletěl ke mně a přitiskl si mě k sobě. "Od kdy se ke mně chováš takhle?" Prohlédla jsem si ho od shora až dolů a on mě jen políbil na rty. "Od včerejška." Mrkl na mě jako by se nic nedělo a já se od něho odtáhla. "Jo od včerejška. Mimochodem. Pozdravuj tu holku co s tebou včera jela autem." Pro změnu jsem na něho mrkla zase já a šla jsem do kuchyně. "Jo klidně." Pokrčil rameny a já jen vykulila oči. "Jo? Klidně?" Přikývl a sedl si na barovou židli. "To se mi snad zdá." Začala jsem rozmachovat rukama a on se pobaveně zasmál. "No tak klid kotě." Kotě? Řek mi kotě? Takhle mi říká máma když mě něco naštve. A on mi je tak řekne kotě. Jen tak. První věc kterou jsem měla po ruce byl koktejl který jsme si dělala už ráno. Chňapla jsem ho a vylila jsem mu ho na hlavu. "Jo jsem v klidu. Kotě." Sykla jsem a vyběhla jsem nahoru do pokoje.
"No tak Brooke. Přeci tady nebudeš jen tak ležet. Máme už jen pár dní než odjedeme. No ták." Prosila a snad i kňučela. "Dais mě se nikam nechce." Hodila jsem si na hlavu polštář a ona mě za nohu vytáhla z postele. "Nevím co jste si s Nickem udělali. Ale chodí jako zmoklej pes. Tak pojď se mnou a Joem do kina. Slibuju žádnej Nick." Nazvedla jsem obočí a sedla jsem si. "Mám vám dělat křena jo?" Drnkla mi do čela a zasmála se. "Neboj. Ty nám křena určitě dělat nebudeš. Navíc. Já a Joe…my.." Protáhla jsem obličej a vstala jsem. "Vy co? Už jste konečně spolu?" Jako malé dítě spráskla ruce a zabručela. "Ne. Já se snažím ale on pořád jako by to neviděl."
Po chvilce přemlouvání jsem se oblékla a šla jsem s Daisy do kina kde už čekal Joe. "Půjdu koupit popcorn a něco na zub, vy si jděte sednout." Mrkl na nás a já myslela že Dais asi roztaje. "Na čem že to jsme?" Zeptala jsem se když jsme čekali než to začne a než příjde Joe. "Ale na jakém si hororu." Řekla jako by nevěděla že horory ráda nemám. Vedle mě se najednou objevil Joe s náručí jídla a za ním Nick s náručí pití. "Neříkala si náhodou bez Nicka?" Zavrčela jsem na ní a ona udělala jen andělský úsměv. "No já asi jdu. Stejně horory ráda nemám."¨Vstala jsem a Nick mi zatarasoval cestu. "No ták. Snad mě tady nenecháš samotného." "Jako ty mě včera? Jo proč ne." Prskla jsem a on jen nechápavě zíral. "Ou..to máš jedno. Sedni." Dala jsem mu za povel a on si poslušně sedl. "Sakra..sakra..sakra.." Schovala jsem si obličej do dlaní a pevně stiskla Nickovu ruku. "Proč tam leze." Zapištěla jsem a hlavu jsem strčila do Nickovi náruče.
"Už je konec." Zasmál se a já vykoukla. Když jsme vyšli z kina byla už tma a já měla opravdu nahnáno. "Nepůjdeme se někam najíst? Ale řídíš ty Joe. Mě od toho jak si mě furt držela bolí ruce." Usmál se a objal mě kolem boku. "Hm..vždyť tě to nezabilo." Znovu jsem prskla a nasedla jsem. "Proč jsi na něho tak zlá?" Prstem jsme ukázala na sebe a Daisy kývla. "Já? No promiň ale.." "Jsme tu." Křikl na nás Joe a my vyskákali z auta. Za námi se valilo několik fotografů a kluci nás nastrkali do restaurace dřív než by se k nám dostali. "A proto s váma nerada někam chodím." Zavrtěla jsem hlavou a Nick jen protočil očima. "Jo dyť ty vlastně Jonase nesnášíš." Křikl a vyběhl ven na terasu. "No tak jdi za ním ne? My zatím objednáme." Strčila do mě Daisy a já s donucením šla. "Nebudu se ti omlouvat. Nemám za co." Otočil se na mě a vytočeně se nadýchl. Potom jen mávl rukou a zase se otočil. "No co? Jediný kdo by měl být naštvaný jsem já. Já mám na to právo. Ty ne." Nechápavě na mě koukl a sedl si na lavičku.
"Aspoň nedělej že nic nevíš. Včera si mě políbil. Já hloupá začala mít Jonase raději. A potom. Se máš k ňuká holce." Zabručela jsem a sklopila jsem hlavu. Uchychtl se a já vyletěla na nohy. "Nezdá se ti to že to přeháníš? Ještě se směj. Super." Zakřičela jsem a šla jsem zpátky za nimi. "Počkej. Byla to moje dlouholetá kamarádka. Sem tam si někam výjdeme. Známe se už od..no když jsme byli malý prcci." S otevřenou pusou a trochu překvapeně …no dobře. Hodně překvapeně jsem kývla a Nick si mě ks obě přitiskl. "Žárlila si?" Nazvedl obočí a já jen protočila očima. "Pf..já? Ne…pf.." Začala jsem se vykrucovat ale stejně jako já mi moc nevěřil. V ruku v ruce jsme vešly zpátky do restaurace. Daisy seděla a sladce. Až moc. Se usmívala.
Když viděla jak se s Nickem držíme. Úsměv jí trochu sklesl. Podívala se na svou ruku a na ruku Joea. Vím že ho má ráda. A už to není jen takové to šílenství na začátku.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kristina kristina | 30. dubna 2011 v 11:35 | Reagovat

tak predsa sa mu podarilo ziskat ju :-D ale sa chlapec narobil :-D

2 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 30. dubna 2011 v 16:00 | Reagovat

Super udobrili sa :D

3 Deniskka Deniskka | Web | 1. května 2011 v 11:49 | Reagovat

pekne byla ostra:D ale jsem rada, ze se usmirili:D jen tak dal..rychle pokracko:D

4 love-nick love-nick | 1. května 2011 v 11:53 | Reagovat

další prosím :)

5 Mišel Mišel | 1. května 2011 v 12:53 | Reagovat

ještě, že už jsou spolu...honem další

6 Romúš Romúš | 1. května 2011 v 21:10 | Reagovat

yop! Aj ja chci ďalší :)

7 Májule Májule | Web | 3. května 2011 v 16:18 | Reagovat

krásnej díl! fíha, ta ffka tu dlouho nebyla! :-D ale jsem za ní ráda, krásný! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama