The Mr.Perfect 8.díl

2. dubna 2011 v 17:41 | Eliška.M:) |  The Mr.Perfect

Aáá..zase další díl :) No nic moc..ale komenty potěší :)<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->
"Nežárlím..nežárlím…já nežárlím…" Bručela jsem a lítala jsem po celém domě. Daisy jen seděla v obýváku a cpala se zmrzlinou. "No fajn a proč mi to říkáš?" Tupě zírala a já začala zase pobíhat. "Nežárlím. Nežárlím na tu fůryji co byla tuhle s Nickem. Nežárlím". Ta jen smíchy polkla zmrzlinu a chytře pronesla. "A proč o tom přesvědčuješ mě? Vždyť já vím že ty nežárlíš." Přikývla jsem a svalila jsem se vedle ní.
"Jdu tam." Vyletěla jsem na nohy a šla jsem otevřít. Mezi dveřmi stál Nick s růží a za ním Joe taky s růží. "Jdeme se omluvit. Za ten včerejšek." Přikývla jsem a pustila jsem je dál. Joe šel za Daisy a já s Nickem hned za ním. "Ahoj." Usmál se na ni a ona vyplivla zmrzlinu z pusy. "Ahoj." Zakoktala a rychle to utřela. "Víš Brooke to včera. Byla to jen kamarádka. Nic víc a ..a tak." Začala jsem kroutit hlavou a rozhazovat rukama. "Já nežárlím. Nevím jak tě to napadlo. Jak tě mohlo napadnout že žárlím." Nick jen stál a nechápavě mrkal. "Nežárlím sakra." Sebrala jsem se a utekla jsem nahoru do pokoje.
"Co jsem řekl?" Uslyšela jsem Nicka a potom jen Daisy jak mu něco odpověděla.
"Můžu dál?" Strčil svou kudrnatou hlavu do dveří a já přikývla. "Udělal jsem něco?" Ustaraně ač nemusí si vedle mě sedl. "Ne…nevím proč jsem to řekla. Furt se přesvědčuju že nežárlím. Ani nevím proč. Vždyť ty..ty se mi nelíbíš a..a tak." Chvíli jsme tam seděli a najednou jsme uslyšeli Joea jak volá na Nicka. "Už musím. A kdyby něco ty se mi líbíš." Ani se neotočil zavřel za sebou a odešel. Seděla jsem tam a zírala na dveře. Dokud mě z toho tranzu neprobrala Daisy. "Dal ti pusu nebo co?" Drcla jsem do ní a vyplázla jazyk. "Ne nedal a nedělej si ze mě srandu nebo taky začnu." Celý den až do večera jsme plavaly v bazénu a dívali se na filmy. "Nechceš jít na ňákou párty? Třeba tady někde?" Přikývla jsem protože jsem se potřebovala pobavit. Do něčeho pěkného a trochu sexy jsme se oblékly a vyrazily. "CO třeba sem?" Ukázala na jeden z domů a já vykulila oči. "Zbláznila ses?" Zavrtěla hlavou a táhla mě mezi ty lidi. "Vždyť je to dům Chelsey Staub. Tam se nedostaneme." Mrkla na mě a elegantně nás dostala až dovnitř. Chvíli jsem tam jen tak stála a usmívala se na všechny okolo. Daisy se evidentně bavila s jedním hezounem. Nechala jsem jí být a šla jsem si pro pití. "Promiň." Otočila jsem se a uviděla jsem Nicka. "CO ty tady?" Divil se a já na něho mrkla. "TO víš s Daisy se dostanu kamkoli." Přikývl a usmál se. "Jdu pozdravit Chelsey tak zatím ahoj." Kývla jsem a koukala jsem na něho a na ni. Usmívali se Chelsey ho furt objímala a já vzteky málem rozbila skleničku. "CO tak pěkná slečna sama?" Uslyšela jsem vedle sebe sympatický hlas. "Nevím." Usmála jsem se a on se mi podíval do očí. "Nechceš si jít zatancovat?" Koukla jsem na Nicka a na Chelsey ,nadechla jsem se a přikývla jsem. Chvíli jsme jen mlčeli ale potom potom po více skleniček pití jsme se začali bavit. On mě rozesmíval a já se na něho víc a víc lepila. Když jsme vyšli před dům a přiblížili se k sobě čekala jsem co bude dál. Jelikož jsem měla už dost alkoholu v sobě bylo mi to jedno. Přiblížil se ke mně blíž a své rty přiložil k těm mým. Najednou ho ze zadu někdo chytil a odstrčil pryč až spadl. "Co děláš?" Vyprskla jsem na Nicka který se s ním začal prát. "Nebude tě cizí kluk ochmatávat a už vůbec ne líbat." Odtrhla jsem ty dva od sebe a každého odhodila na jinou stranu. Nechápala jsem kde s ve mně vzala ta síla. "Nebudeš mi nařizovat s kým můžu být a s kým ne." Nadechl se ale já zavrtěla hlavou. "Jděte do háje. Oba." Rozeběhla jsem se směrem k silnici. "Brook….já..no tak." Zastavil mě a já se k němu otočila. "Co? Vždyť spolu nic nemáme. Nejsi můj nic tak se mi nemontuj do života." V jeho očích byla zlost v podstatě tak jako v těch mích. "Nemáme proto že ty nechceš." Otočil se a odešel zpátky do toho domu.
Nečekala jsem na Daisy a odešla jsem domů. Až nad ránem mě probudila jak se potichu. I když děsně nenápadně plazila do pokoje.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Deniskka Deniskka | Web | 2. dubna 2011 v 19:06 | Reagovat

jejda vzdyt ho ma rada, tak at mu to rekne a jsou spolu:D to je taak komplikovane:Dhonem dalsi:D:D

2 Májule Májule | Web | 2. dubna 2011 v 19:08 | Reagovat

Woooow, tady se to začíná nějak rozjíždět! :-D Ti dám že je to nic moc. Dokonalý to je! :-) :-D Už se nemůžu dočkat dalšího dílku.

3 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 2. dubna 2011 v 21:34 | Reagovat

No tak to som zvedava ako to dopadne medzi nimy

4 kristina kristina | 3. dubna 2011 v 8:28 | Reagovat

ved to je suprovy diel... zacina to naberat grady :-D snad bude novy diel co najrychlejsie :-D

5 kikina kikina | 3. dubna 2011 v 19:09 | Reagovat

jéé jsem zvědavá jak to bude pokračovat :-)

6 Wewulína :D Ha :D Wewulína :D Ha :D | 5. dubna 2011 v 10:11 | Reagovat

Drsnééé :D:D A proč spolu nejsou...ale s tím týpkem na líbání to bylo hustý :D Nick se od sebe pěkně odtrhl :D
POOOOOOKRÁÁÁÁÁČKKOOOOOOOOO xxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama