The Mr.Perfect 15.díl

17. července 2011 v 13:46 | Eliška.M:) |  The Mr.Perfect
V minulém díle:
Prošly jsme kolem nich a já ucítila Nickův pohled. Nic neudělal. Ani se nehl. U vchodu jsme zastavily a já smutně sklopila hlavu. "Viděl mě. Ale ani to s ním nehlo." Povzdechla jsem si a naposled jsem se na něho podívala. Nikdo tam už nebyl. Viděla jsem je jen jak odcházejí pryč. S Daisy jsme vyšli z parku a šly směrem domů. Ani jedna z nás nechápala co jsme to viděli. Ani jedna z nás nevnímala. Vešly jsme do vozovky když najednou zaskřípěli kola u auta. Obě dvě jsme naráz odskočily zpátky na chodník. To černé auto zabrzdilo a někdo z něho vylézal. "Není vám nic?" Ozvalo se a mě začalo šíleně bušit srdce.

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->
"V pohodě.."Zamumlala jsem a rychle jsem se otočila směrem pryč. "Brooke." Někdo mě zezadu chytl za ruku a zastavil. Někdo! No spíše ten kterého už jsem vážně potkat nechtěla!
"Jsi v pořádku?" Pohladil mě po tváři a já s velkým nádechem ucukla. "Jsem ,jo..jo jsem."
Koktala jsem ale pořád jsem se snažila do toho znovu nespadnout. "Co tady děláš?" vyjekl najednou a já na něho hleděla jako na blázna. "Já? To spíš ty. Já tady bydlím." Zasmála jsem se a on se pousmál. "No myslím si že už půjdeme!" Zavelela Daisy když se jí ani po pěti minutách Joe nevšímal. "Taky si myslím. Tak.Ahoj." Pousmála jsem a Nick,i když to vypadalo že nechtěně. Mi pustil ruku.
"Takovej debil. Nick.Nick ten za tebou přišel. Byl milý ale Joe? Hajzl." Zařvala a švihla sebou do postele. "Ale zlato.Vždyť víš. Joe než ze sebe něco dostane." Zasmála jsem se ale Daisy se jen zamračila. "Vůbec jsem ho nechtěla potkat. Vůbec. Kdo o to stál? Já snad?"
Pořád jančila a já si šla stoupnout k oknu. Dívala jsem se na západ slunce a přemýšlela o tom co se teď stalo. Chyběla jsem mu? Hloupost. Určitě ne! Ale na druhou stranu se tak tvářil. Přišlo mi že je rád že mě vidí. Vydechla jsem a sedla jsem si na římsu u okna. "Posloucháš mě Brook?" Hodila po mě polštář a tím mě vyvedla z myšlenek. "Ale jo. Básníš o Joeovi." Vyletěla na nohy a s otevřenou pusou na mě zírala. Při čemž vypadala že dostane záchvat.
"Já o něm nebásním. Copak mě neposloucháš? Nechci ho už nikdy vidět." Přikývla jsem a vešla jsem do koupelny. Asi po hodině máchání ve vaně jsem vylezla v županu a uviděla Daisy na své posteli. "Aha. Takže dnes spíš u mě?" Sedla jsem si protivně vedle ní a ona jen s úsměvem přikývla. "Psal mi Jack jestli nechceme přijít na jeho párty." "Jack?" Vykulila jsem oči a ona přikývla. "Od kdy se s námi baví?" Zasmála jsem se a začala jsem si sušit vlasy. "Od té doby co se známe s Jonasama. Jessie povídal." Mrkla na mě a já jen protočila očima. "Proč se Jack musí znát s Jessem? Tahle všechno vykecá. A nakonec budou všichni vědět že se s nimi známe." Zabručela jsem a švihla jsem sebou do peřin.
"Stávej. Chceme jít přeci nakupovat." Skákala mi po posteli jako malé děcko. "Co to děláš?" Zabručela když jsem jí drnkala do nosu. "Snažím se tě vypnout." Zamumlala jsem a zachumlala jsem se pod peřinu.
"Hele. Jestli chceš na Jacka udělat dojem. Musíme se pořádně oháknout tak vylez." Než jsem stačila cokoli říct byla pryč. "Jak tě napadlo že na něho chci udělat dojem?" Vykulila jsem oči když jsem scházela po schodech a ještě se dooblíkávala. "Nevím tak mě to napadlo. Je pravda že Jack je kus." "Ale ne můj typ." Uvedla jsem hned na prvou míru aby si zase Dais něco nemyslela.
"Nemyslíš že to s tou přípravou přeháníme?" Zeptala jsem se když jsme seděli v salonu krásy. "Nemyslím si. Oblečení jsme si vybraly." Zakašlala jsem a ona se zadrhla. "Omyl. Ty jsi vybrala. Já si to musela vzít."
Vyplázla na mě jazyk a zkoumala své gelové nehty.
"Můžeš mi říct jak si s těma dlouhýma nehtama asi budu." Přemýšlela jsem co vhodného a chytrého říct. "Hmm..jak s nimi budu chodit na záchod?" Daisy se začala smát. "Tak jak do sud." Mrkla na mě a já se zamračila. "To vím taky. Ale šak víš." "Normálně. Neboj se. To si namotáš víc toaleťáku aby si náhodou neměla…" Začala mi popisovat co všechno mám dělat a já po ní hodila klíče. "Ticho. Zase tak dopodrobna to nemusí být."
Když jsme přišly domů byl podvečer a my se šly chystat.
"Taky jsme mohly jet třeba autobusem. Nebo čímkoli. Ale ne pěšky. Kilometr pěšky." Zhrozila jsem se a u Jackových dveří jsem se zhroutila na zem. "Ahoj holky." Vypískl hned jak nás viděl a objal nás. "Ehm Ahoj Jacku." Usmály jsem se a celý vyděšený jsme vešly dovnitř. "Ta jeho milost mě děsí." Šeptla jsem a Daisy na mě nahodila výraz abych mlčela.
"Všem vás představím." Chytl nás každou za ruku a jako poslušné pejsky nás dotáhl až na zahradu. "Lidi tohle je Daisy a Brooke. To jsou ti co se znají s Jonášovýma." Bezva už je to tady. Mávla jsem rukou na přivítání a šla jsem zase zpátky.
"Jaké to je být ti co znají Jonase?" Zeptal se mě někdo a já se naštvaným výrazem otočila.
"Hele jo." Vyprskla jsem ale pusa mi spadla až na zem. "Joe?" Hleděla jsem na něho jak na boží obrázek a on se jen culil. "Jack nás taky pozval. Známe se od minulého léta když byl za Jessem a evidentně chce být s vámi kamarád." Znovu se zasmál a já se musela přidržet stolu.
"Teď mi řekni že tu je i …" Nadechl se a přikývl. "Jdu domů." Přiběhla jsem k Daisy která se očividně bavila. "Ale proč?" Usmála se na jednoho modrookýho fešáka a mrkla na něho. "Proč? Jsou tu Jonasovci. Teď jse mluvila s Joem." Vykulila na mě oči a hned zapomněla že ňákej modrookém fešák je.
"Kde?kde? Ukaž mi ho." Zaječela až jsem musela odskočit. "Najednou?!" Když jí došlo že se zase chová jako uječená fanynka hodila výraz skromnosti a normálnosti a pousmála se.
"Tak ať si tu klidně je." Řekla rozhodně. "Daisy." Pousmála jsem se nad jejím výrazem když uslyšela svoje jména z Joeových úst.
"A ..ahoj."
Pomalu jsme se vypařila ke dveřím. Pomalu a potichu. Jak jsem si myslela já. Ale to očividně ne.
"Už jdeš?" Stoupl si přede dveře Jack a připitoměle se usmál. "Jo.Tohle není nic pro mě. Daisy je s Joem tak půjdu domů."
"Chudinko..jsi tu sama?" Nahl se na mě a mě se začalo dělat špatně. Evidentně začal pít krapet dřív než všichni ostatní. "Nejsem tu sama. Jsem tu sní. Ta je teď ale s Joem,proto jdu." Mrkla jsem na něho ale mu to bylo jedno. Přitáhl si mě k sobě a začal mě tlačit nahoru po schodech.
"Kam to jdeme? Já s tebou nikam nejdu." Zařvala jsem ale on mi chytil ruku ještě pevněji.
Dotáhl mě až na horu a přitlačil ke zdi. Začal mi hrnout šaty nahoru a líbat.
"Nech mě." Zamumlala jsem do polibku a snažila se od něho odtrhnout.
Najednou ho někdo ze zadu popadl a švihl s ním o zem. Ten celý pomlácený a opilý jen cosi zamumlal a ležel tam bez jakého koliv vzpírání.
Nevím proč ale najednou jsem začala brečet. Ten někdo mě pevně chytil do náruče a lehce mě líbal do vlasů.
"Nicku." Šeptla jsem a pevně se ho chytla. "Jak víš že?" Zašeptal . byla tma. Nikdo jiný by to nepoznal. "Cítila jsem tě. A když jsi mě objal tak."
I v té tmě jsem viděla jeho úsměv. A jeho třpytící se hnědé oči.
"Chyběla jsi mi." Políbil mě na tvář a já cítila jak rudnu. Proč rudnu? "Proč rudnu."
Řekla jsem svou myšlenku nahlas. Teď jsem byla rudá až nad střechu.
Zasmál se a znovu mě pevně objal.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 17. července 2011 v 17:26 | Reagovat

Superr diel :D

2 kristina kristina | 17. července 2011 v 19:39 | Reagovat

jeeeej zeby sa nam dali znovu dokopy? ved Nick zachranca je neodolatelny :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama