I know you like my shoes.Or not? 30.díl

4. dubna 2012 v 20:00 | Ela.M ;* |  I know you like my shoes.Or not?

No dobře,co bych čekala :D očividně jste mě odepsali! Ale promiňte komenty typu: Super díl,když ta holka umírá. Co si mám o tom jako myslet ;/ :D
Takže..... jelikož u tohodle fakt nemám nápady:D Tak se nezlobte!


V minulém díle:

"Nad čem přemýšlíš?" Strčil do mě Joe a sedl si vedle mě na sedačku. "Nad dítětem." Vypadlo ze mě a Joe jen vyvalil oči. "Jako ne že bych ho čekala ." Zasmála jsem se a podívala jsem se na zem. "Vážně ne?" Nadzvedl mi hlavu a já rychle zavrtěla. "Blázníš? S Nickem se to urovnalo teprve včera a já bych už byla těhotná? Blbost. Jen přemýšlím. Jestli by Nick vůbec někdy děti chtěl." Joe se zasmál a vstal. "Kdyby ne řekni. Joe je vždy k službám." Mrkl na mě a šel nahoru. Dochází mi to nebo ne? Vážně mi právě teď nabídla to co si myslím?
Zašklebila jsem se nad tou představou.
"Soph.Posloucháš mě." "A..ano. Promiň co jsi říkal?" Usmála jsem se a políbila jsem ho. "Jestli by jsi šla se mnou a s Elvisem za dětmi do domovů." Tohle mě doslova vyrazilo dech. "V…vážně?" Přikývl a ukázal mi prospekt. "Budou tam všechny celebrity co mají psy. Děti si s nimi pohrajou. A tak." Usmál se a pohladil Elvise. Mám aspoň příležitost vidět jak se Nick bude chovat k těm malým dětem.
"Půjdu ráda." Usmála jsem se a začala jsem číst co všechno tam bude.
Možná že je to hnusné že ty malé drobečky takhle využívám abych zjistila jestli by Nick chtěl děti a jestli by byl dobrým otcem. Ale jinak se to nedozvím.


"Ty s Nickem chodíš?" Kuňkla jedna malá holčička která se právě mazlila s Elvisem.
Vlastně ani nevím co jí mám říct. I když si myslím že po včerejšku není co řešit. "Ano." Usmála jsem se a pohladila jsem jí po těch jejich kaštanových vláskách. Podívala se na mě těmi lesklými,hnědými oči které ukazovali dětskou radost. Když jsme s Nickem odcházeli. Všichni děti se na Nicka sletěli a objímali ho. Když jsem viděla jak se usmívá. Objímá je a baví se s nimi. Byla jsem přesvědčená. On bude dobrý otec. V jejich blízkosti byl jiný. Veselejší. "Myslím si že jsme jim zvedli náladu." Chytl mě za ruku a přikývl. "Tohle byla jen maličkost. Jednou jsme je s Joem vzali i do DisneyLandu." Dívala jsem se na něho jako na boha. "Proč se na mě tak díváš?" Zasmál se a pustil Elvise do domu. "Překvapil si mě. Nevěřila jsem že tě to s těmi prcky bude tak bavit."
Když jsem konečně popřemýšlela nad myšlenkou že bude Nick úžasný otec, šla jsem za Joe,Frankiem a Kevin na zahradu. Se sluchátky v uších jsem se vyvalila na trávu a opalovala jsem se. Kolem mě lítal balón, voda z vodní pistole a Frankie s Joem. Najednou na mě kdosi přistál. Vyletěla jsem a vytáhla jsem si sluchátka z uší tak rychle že jsem si je málem urvala.
"Joe." Vypískla jsem a začala jsem se smát. Začal mě lechtat až to pomalu vypadalo že mě vyslíkne. "Ehm.." Shodila jsem Joea ,vyletěla jsem na nohy a ten se jenom smíchy válel po zemi.
"Bavíte se ?" Řekl trošku nabroušeně Nick a já ho objala. "Kdybys jen věděl jaký máš nadržený bráchy." Zasmála jsem se a bouchla jsem do Joea. Ten se jen potichu vytratil a Nick podezíravě přikývl.
Večer jsem místo vaření které jsem měla v plánu uklízela Frankieovi hračky na zahradě,a chystala stůl na večeři. "Pomůžu ti" Usmála jsem se na Denise a ta mě zpražila pohledem.
"Nemusíš,děkuju." Odfrkla a doslova mě vyhnala z kuchyně. Nechápavě jsem vyvalila oči a šla si sednout. Když nechtěla ani po večeři pomoct s úklidem. Naštvaně jsem se sebrala a odešla do pokoje. Když jsem nepřišla ani na druhé zavolání na moučník. Přišel pro mě Joe.
"Švagrová. Hejbni kostrou." Zasmál se a vlepil mi pusu na tvář. "Joe. Když už mi říkáš švagrová. Tak bys tohohle mohl nechat. Víš co znamená označení švagrová? To znamená že žiju s tvým bratrem." Mrkla jsem na něho a šla jsem ke dveřím. Přišel ke mně a objal mě. "Já vím ale , předtím když se Nick choval jako idiot. Myslel jsem si. Nemůžu si pomoct. Já vím že jsi s Nickem. Ale prostě." Povzdechla jsem si a objala jsem ho. "Hele ale mě to časem přejde. Však mě znáš." Zasmál se a já mu skočila na záda. "Joe Jonasi , jednou tě zapleštím." Pištěla jsem a smála se. Najednou do pokoje vtrhla Denise. Joe mě odhodil na postel a já vyplašeně sedla. "Nebudu rušit." Než jsme stačily cokoli říct byla pryč. "Super. Ne jenom že si myslí že Nicka navádím k sexuálnímu harašení. Ale i jeho bratra."
Joe to bral evidentně jako srandu. Ale já se moc nebavila. Vykopala jsem Joea z pokoje a šly jsme do obýváku. "Vážně ti to příjde normální? Nicku já Sophie měla vždy ráda ale. Nepříjde mi to správné. Nevidíš jak se chová? Očividně neví koho z vás chce."
Nevěřila jsem co to slyším. Naštvaně jsem se otočila až jsem málem smetla Joea a vyběhla jsem ven.
Opravdu nepotřebuju aby si zrovna Denise myslela že ujíždím na Nickovi i Joeovi. "Soph." Zastavil mě Nick a nechápavě koukal kam to tak rychle jdu. "Slyšela jsem všechno. To se tak bojí toho že zase budeme spolu?" Bylo evidentní že mi na to neumí nic říct. "Já s Joem nic nemám. Je to jen kamarád. A byl se mnou když ty si nebyl."
Jelikož mi ani po tomhle nedokázal nic říct,sebrala jsem se a odešla jsme domů.
Až si udělá jasno. Jestli poslechne Denise nebo srdce. Ví kde mě najde.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 5. dubna 2012 v 15:45 | Reagovat

Super diel :D

2 kristina kristina | 6. dubna 2012 v 15:25 | Reagovat

Joe je blaaaazon :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama