One Last Thing 15.díl

8. dubna 2012 v 13:39 | Ela.M;* |  One Last Thing

Tak fajn,asi se těch komentů nedočkám :D Ale tady je další díl :) A Omlouvám se ale taková ta EHM scéna ,mi moc nejde :D


"Je ti dobře?" Vylekaně se na mě podíval když jsem se chytla za břicho. "Jen menší nevolnost,to přejde." Byl vyděšení tím jak jsem já byla klidná. "Vážně chceš aby tě se mnou viděli?" Podívala jsem se mu zpříma do očí. "Chci." Pevně mě chytil za ruku ,otevřel domovní dveře a nasadil si brýle. "Říkal jsem ti,vezmi si je taky." Zasmál se když viděl můj výraz na tolik fotoaparátů. Podal mi své a na hlavu si dal kapuci. "Že je to baví." Nabručeně jsem si sedla do auta a čekala kam mě odveze. "Vážně mi neřekneš kam jedeme?" Zakroutil hlavou a uculil se jako malé dítě které má pro svou starší sestru šíleně velké překvapení v podobě obarveného svetru. "Chtěl jsem tě vzít na nějaké vyjímečné místo , ale to jsem vyčerpal hned první dny co jsme se poznali." Zasmál se a já do něho strčila. "Sem chodíme pokaždé když je něco vyjímečného. Celá naše rodina. Když se Kevin zasnoubil s Dani jeli jsme sem a uspořádali večírek, když se Frankie narodil, mě když zjistili že mám cukrovku." "A teď si tu s holkou která za chvíli umře." Šeptla jsem a on mě probodl pohledem. "Tohle neříkej." Vím že tahle pravda ho zraňuje, ale já si nedokážu hrát na to že se nic neděje.
"Je to tady nádherné." "Ještě hezčí když je noc." Usmál se a otevřel dvířka. Vypadá to jako na chatě u babičky. Velká zahrada a uprostřed jen dřevená chaloupka a červenou střechou. "Máš hlad?" Pod představou jak Nick vaří jsem se vyděsila. "Máma nám něco zabalila." Podotkl a já se úlevně pousmála. "Vodíš si sem každou svou holku?" Moje otázka ho očividně udivila. Špagetu kterou nasával do pusy mu vyletěla a skončila na čele. "No já.My?" Podíval se na mě tázavě a čekal co mu na to odpovím. "Tak dobře,vodíš si sem každou svojí kamarádku?"
Pořád na mě zvláštně zíral a jen zavrtěl hlavou. "Vodím si sem jen ty které miluji." To poslední slovo šeptl a já si skousla spodní ret. "Josie jestli se ho na to co říkal zeptáš znovu ranní tě to." Zněl hlas v mé hlavě. "Co si říkal?" Vyletělo najednou ze mě až jsem se lekla.
"Miluji tě." Přisedl si ke mně blíž a nahl se ke mně. "Já,děkuju." Vyletělo ze mě dost ubohá odpověd. "A..aha,není zač." Trošku naštvaně mou odpovědí se odtáhl a jedl dál.
Po chvilce trapného ticha se sebral a šel na zahradu. "Nicku já." Vyletěla jsem za ním a překvapeně jsem zabrzdila. "Já vím že si nechceš připustit co ke mně cítíš. Vím že se těžce poslouchá když ti to někdo říká. Ale já,nemůžu žít s představou že bych ti to nikdy neřekl a ty bys… odešla." Hles a přistoupil ke mně blíž. "Miluji tě." Podíval se mi zhluboka do očí a netrpělivě čekal co ze mě vyleze. "Taky tě miluji." Jeho reakce byla neočekávaná. Najednou se otočil. Něco zamumlal do mobilu a znovu ke mně přistoupil. "I kdyby tohle mělo být to poslední co spolu prožijeme." Políbil mě a zadíval se na nebe. Nad hlavami nám proletěl vrtulník,možná něco jako rogalo. Z nebe,tedy z toho menšího letadýlka. Začali padal lístky růží,různé barvy. Červená,bílá,oranžová,žlutá." Nick odběhl do domu a za chvíli byl zpátky. Najednou se rozezněla hudba. Jako správný gentleman se nahl a natáhl svou ruku ke mně. "Smím prosit?" Přitáhl si mě k sobě a v okvětních lístkách jsme dělali něco čemu by se svým způsobem dalo říct tančení.
"Jak tě tohle vůbec napadlo?" Pokrčil rameny a přitulil se ke mně blíž. "Není ti zima?" Zavrtěla jsem hlavou a položila jsem si hlavu na jeho hruď. Chvíli jsme se na sebe dívali. Naše ruce se proplétali a rty se dotýkali. "Pojď se mnou." Najednou přerušil tu romantickou chvilku,vyletěl na nohy a dotáhl mě až do garáže. "Páni." Vydechla jsem nad lesklým starodávným autem které stálo uprostřed. "Nádhera co." Usmál se a pyšně chodil kolem dokola. "Tvoje?" Zavrtěl hlavu a otevřel dveře. "Naše." Vešla jsem dovnitř a on si sedl za volant. "Kam to bude?" Zahvízdal a já sundala okénko. "Ke hvězdám." Pošeptala jsem mu do ucha a lehce mu skousla krk.
Otočil se čelem ke mně a přelezl za mnou. "Víš já nikdy." Položil mi prst na rty políbil mě na čelo. Začal mě lehce líbat. Svými prsty si pohrával s mými konečky vlasů.
"Jestli se na to ještě necítíš." Hlesl mezi polibky a já se mu zpříma zadívala do očí. "Já nemám na co čekat." Pomalu si mě položil pod sebe a rukou mi obkresloval celé tělo.
"Tohle mi nikdy nešlo." Zamumlal když se mi pokoušel sundat podprsenku. Do polibků jsem se zasmála a sundala si ji sama. Přitiskl se ke mně ještě blíž a pomalu mě nazvedl.
Své ruce jsem měla pevně zaryté v jeho zádech. Celou dobu se mi díval do očí. Lehce a něžně mě líbal a hladil.
Když do mě pomalu vnikl ,lehce jsem vzdychla. "Nebolí tě to?" Vyděšeně se na mě podíval a já si ho k sobě přitáhla blíž. "Ne." Šeptla jsem do vzdychů a ruce jsem mu do zad zaryla ještě víc.
"Třeseš se." Políbila jsem ho a oba dva jsem nás přikryla. "To bude dobrý." Usmál se a lehl si vedle mě.
"Vždyť už jedeme?" Podívala jsem se na něho překvapeně a oblékla jsem si tričko. "Joe. Musíme jet" Přikývla jsem ,sbalila jsem se a nastoupila jsem do auta.
"Zavolám ti." Přikývla jsem,když jsem se nahla abych mu dala pusu,uhl. Nechápavě jsme se na něho podívala a on jen podivně mrkl. "Musím jet. Pa." Bez jakéhokoliv rozloučení odjel.
"Tak?" Zasmála jsem se nad Alicinou zvědavostí. "Nic. Mají krásnou chatku,krásné auto."
Strčila do mě a vypískla. "A Nick je taky krásný?" Zasmála jsem se a vyplázla jsem jazyk. "Úplně všechno taky vědět nemusíš."
Když Alice odešla,celý večer jsem čekala na to až mi Nick zavolá. Čím víc jsem čekala,tím víc mi dával najevo že je stejný jako ostatní kluci. Znám to jenom z vyprávění. Ale užít si, a už se neozvat. To je jejich gesto. A přesně tak se teď chová on. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 8. dubna 2012 v 19:19 | Reagovat

Super diel :D

2 kristina kristina | 9. dubna 2012 v 9:33 | Reagovat

ale no tak nicky, to sa nerobi, nemozes byt jak ostatni predsa...

3 Andy Andy | Web | 12. dubna 2012 v 19:22 | Reagovat

To je hezké :-) Jak se spolu pomilovali. Já jen doufám, že ty ji umřít nenecháš!!! Naštvala bys mě :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama