One Last Thing 16.díl

25. dubna 2012 v 8:50 | Ela.M;* |  One Last Thing

Další díl :) Vážně vás moc prosím ,o trochu víc komentů :(
V tuhle chvíly můžu být ráda za jakýkoliv já vím ale trochu mě naštve pořád dokola číst SUPER DÍL! :D když už se vám to nechce číst tak by jste mohli aspoň konec :D je fakt blbý napsat super díl na něco kde ta holka umírá ;D"No tak Josie,to mi vážně nic neřekneš." Zavrtěla jsem už asi po stý hlavou a oblékla jsem si mikinu. "Nemusíš taky vědet každý prd." Přiskočila ke mně blíž a pobaveně šeptla. "Slyšela jsem že se při tom uvolňují všechny emoce,zaregistroval to Nick?"
Vypleštila jsem na ní oči a bouchla jsem jí vší silou až se mi zatočila hlava.
"Je ti zle? Já to myslela ze srandy." Nabručeně jsem do ní lehce šťouchla a sedla jsem si.
"Dobře. Spala jsem s ním,a teď? Už tři dny se mi neozval." Nechápavě nad mojí odpovědí pokrčila rameny. "Co nad tím nechápeš? Takhle se chovaj kluci k holkám kteří spěj s každým ze školy,kteří v postely byli hrozní a nebo je chtěli jako další zářez."
Mávla rukou a objala mě. "Jen sis něco nakukala,nemá čas,já Joea taky neviděla už tři dny."
Chlácholivě se přitulila a vlepila mi pusu. No dobře,možná ale jen možná má pravdu.
"Zavolat,nezavolat,zavolat,nezavola,zavol……"
"Komu chceš volat?" Nadskočila jsem a spadla jsem z lehátka. "Nicku?" Vyjekla jsem a on ke mně hned přiběhl. "Není ti něco? Tvoje máma mi říkala že se ti poslední dobou točí hlava." "Točí no, ale jak bys to mohl vědět viď." Prskla jsem a obešla jsem ho.
"Teď jsem neměl čas,omlouvám se. Ale co bys dneska řekla kinu,večeři,procházce?"
Mrkl na mě a já s nezájmem pokrčila rameny. "No tak Jossie." Vlepil mi pusu a rychle mě chytil do náruče. "Odnesu tě do pokoje,ty se do něčeho pěknýho oblečeš. Já se domů pojedu takydo něčeho oblíct a stavím se pro tebe hm?"
Zatočil se semnou a já pořád pozorovala všechno kolem jenom ne jeho.
"Tak co si oblečeš?" Pokrčila jsem rameny a naštvaně jsem si učesala vlasy. "Děje se něco?"Ze skříně jsem si vytáhla šaty a hodila jsem je na postel. "Děje? Podle něho očividně ne. Užije si a pak se neozve,asi má zase chuť tak přišel." Máchala jsem rukama a potom mi došlo že máma ještě pořád stojí v pokoji. "Cože si?" Zírala na mě s otevřenou pusou a já zírala na ní. "Ale myslím si že. Byl milý,pobavily jsme se a pak se mi tři dny neozval." Máchla jsem rukama jako by nic. Pořád se na mě podezíravě koukala a jen přikývla. Když už konečně odešla,zjistila jsem že mi už moc času nezbývá.
Rychle jsem se oblékla,lehce namalovala a čekala až přijede.
"Myslela jsem si že máš s Nickem rande." "To já taky." Naštvaně jsem prskla do telefonu a nervózně jsem si hrála s vlasama. "Věděla jsem to. Věděla jsem že to takhle dopadne." S povzdychem a chlácholivostí položila telefon a já se začala vyslíkat. "Jossie,máš tady…" Nevěnovala jsem tomu pozornost. Vlezla jsem si do koupelny a zabouchla za sebou dveře. Pustila jsem na sebe studenou vodu zavřela jsem oči a snažila jsem se zahnat slzy. Myslela jsem si že je jiný. Jiný než ostatní. Vážně jsem doufala že i přes to všechno mě má rád.
Najednou jsem se sesunula na zem. Kapky vody na mě stála padali. Neviděla jsem nic jen zářivé světlo a stín. Najednou jsem byla slabá. Slabší než kdy předtím.
"Děkuji ti. Neslyšela bych jí že je v koupelně." Slyšela jsem tlumené hlasy mámi a zaklapnutí dveří. Pomalu jsem otevřela oči. Jsem tu sama? "Jossie?" Omyl,nejsem,je tu ten kvůli kterému se tohle stalo.
"Co tu děláš? Myslela jsem si že máš něco lepšího na práci."
Sedl si vedle mě a chytil mě za ruku. "Přišel jsem pro tebe,proč ses zamkla v koupelně? Víš jak jsem se lekl když jsem tě tam našel?" Pobaveně jsem máchla rukou a otočila jsem se na druhou stranu. Obešel si to a já vykulila oči. "Odnesl si mě do postele ty?" Přikývl a pohladil mě po tváři. "Vi…viděl jsi mě nahou?" Vykulila jsem oči a podívala jsem se pod deku jako někdo kdo se opil a probral se vedle kluka co taky nevypadá dvakrát živě. "Oblékl jsem tě do trička aby ti nebyla zima." "Viděl jsi mě nahou." Zakřičela jsem a on se na mě nechápavě zadíval? "Josie,vždyť jsme spolu spaly." Zasmál se a drnkl mi do nosu.
"Jo já zapoměla." Zasmála jsem se a naštvaně jsem si sedla. "Lež. Jsi pořád slabá."
Znovu jsem si lehla a přikryla jsem se až pod krk. "Děje se něco? Udělal jsem ti něco? Myslel jsem si že ten večer nebereš jako omyl."
Podívala jsem se na něho a zhluboka jsem se nadechla. Vážně mám co dělat abych mu jednu nevlepila. "Já jako omyl? To ty ses tři dny neozval,pak si mě nechal hodinu čekat,taky ses neráčil napsat. Já to neberu za omyl. Byla jsem ráda,že to bylo s tebou. Jsem ráda za každý okamžik s tebou protože vím že už jich moc nebude. S dnešním dnem ještě míň. Ale tobě je to očividně jedno. Užil sis s holkou která umírá. Nazdar."
Křikla jsem a znovu se mi lehce zatočila hlava. "A..ale to není pravda. Já neměl čas. A navíc,ozvali se mi z pořadu poslední přání. Chtějí s námi,s tebou udělat intervium ,všichni už ví že mezi námi něco je. Nechtěl jsem aby se ti přitížilo tímhle tím,tak jsem se celé tři dny snažil o to aby to zrušily.
Vykulila jsem oči a snažila jsem se zahnat to jak moc se stydím. "Ale,já myslela."
Zavrtěl hlavou a políbil mě. "Je mi jedno jestli budeš žít deset let nebo deset měsíců. Nikdy bych tě takhle neopustil. Miluji tě." 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 25. dubna 2012 v 17:56 | Reagovat

Já jen doufám, že nakonec neumře. Pěkně bysme naštvala :-( Honem pokračování! :-D

2 KiKi, yours Aff :o* KiKi, yours Aff :o* | E-mail | Web | 25. dubna 2012 v 20:22 | Reagovat

Chudák holčina a Nick jí to měl naférovku říct...jinak úžasně napsaný díl

3 Deniie* Deniie* | Web | 25. dubna 2012 v 20:54 | Reagovat

kurna, ty uz jsi zpatky? a ja zas nic nevim :D budu si muset vsechny ffky precist :D chudak, takhle se kvuli nemu trapit..nesmi umrit, zarid nejaky zazrak at prezije ;) honem dalsi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama