Pako mých snů 1.díl

30. dubna 2012 v 21:46 | Ela.M;* |  Pako mých snů

Ano ano anóó:D Nová ffka :) o 1D :)
hů...těšíte se?:D
Ta moje držka si myslí že je to o ní pro ní :D No jako v podstatě jo :D ale pšt...ona by si moc myslela:P :D
První díl asi nic moc :) ale snad se bude líbit...aby jste si v tom udělali jasno;D
Jedná se o minulost a přítomnost ;D ale vy přece nejste blbý:* vy to poznáte :DSedím a přemýšlím jak jsem se k tomu všemu vlastně dopracovala. Chtěla jsem to takhle? Celou střední jsem přetrpěla posměšky,nadávky a vtípky na mou osobu od člověka který byl mému srdci nejblíž. Znáte takovou tu středoškolskou lásku? Která skončí hned co jdete na vysokou? Tak u mě to bylo přesně naopak. Skončila hned co začala ,pokud vůbec a na vysokou jsem šla s myšlenkama jen a jen na něho.
Dala jsem poslední knížky do krabice a odnesla jsem jí do auta. Další kapitola mého života končí. Odjíždím někam kde nebudou vzpomínky. Rozhlédla jsem se po ulici kde jsem se učila jezdit na kole. Kde jsem se poprvé líbala. Kde jsem poznala svou nejlepší kamarádku a kde jsem zažila ty nejhorší roky mého života.

……………………………………………………………………………….."Proč ho pořád řešíš?" Pokrčila jsem rameny a ze skříňky jsme si vytáhla učebnici francouzštiny. "Ty si nikdy nepoznala tu pravou lásku? Hned co si ho potkala on se na tebe usmál ,promluvil na tebe. Nikdy si nezjistila že je on ten pravý?" Přikývla a podívala se na Harryho. To je právě ten okamžik kdy bych jí nejradši praštila a s řevem utíkala ven. "No jo vy hrdličky." Zabrblala jsem a vplula jsem do třídy.
Jako vždy se na mě každý díval výrazem co tady ta špína dělá. Sedla jsem si až dozadu k oknu a sluchátka jsem si strčila do uší. "Ehm můžu?" Nadskočila jsem a na celou třídu jsem vypískla. "Louisi?" Posměšně se zasmál s celou třídou a sedl si vedle mě. "Děkuju že si mi pomohl s Francouštinou." Svůdně jsem na něho mrkla i když to vypadalo jako tik nemocného lachtana. Jakmile zazvonilo vyletěla jsem ze třídy a hned jsem bombardovala Katie svými zážitky. "Notak Elie uklidni se." Zasmála se a obličej mi chytla do dlaní jako babička když mě hodně dlouho neviděla. "Tak povídej. Co ti dneska řekl?" Nadechla jsem se a zase jsem rychle vydechla. Ke Katie přiletěl Harry a hned za ním Louis s jejich partou. Jako vždy ani dnes to nebyla vyjímka. Stála jsem tam jako kůl v plotě. A nikdo si mě až na Katie nevšímal. "Nevěřili by jste co si ta najivka myslela. Sedl jsem si vedle ní jen proto že už nikde nebylo místo. A ona z toho byla hned celá rozklepaná." Zasmál se a všichni ostatní taky. Dřív než všichni zjistili že tam jsem taky, sebrala jsem si další knížky a utíkala jsem na záchodky. "Elie,notak Elie vylez." "Nejsem tady,nech mě být." Kuňkla jsem a kopla jsem do dveří. "Elizabeth Svonová,vylez a nebul." Naštvaně jsem vylezla a utřela jsem si uslzenou tvář. "Přece by jsi kvůli němu neplakala. Je to jen namachrovaná hvězda,co neví co chce." Naštvaně jsem se zasmála a opláchla jsem si obličej. "Vážně? Vždyť i Harry je hvězda. A je mnohem milejší. Ke mně se chová slušně a ne jenom proto že ty s ním chodíš." Máchala jsem rukama a vyletěla jsem ven. "Teď se nadechneš vrátíš se tam se mnou a budeš se tvářit jako že ti je Louis úplně ukradený."

…………………………………………………………………………………………….

Vyjela jsem z města. A najednou jako by ze mě vyprchala ta bolest. Ty obavy a starosti. Zapla jsem si rádio a jela jsem směrem do nového života. Do velkého města plné snů. "New York city,těš se."
"Další písnička od One Direction pro všechny f…"
Faninky,nedá se říct že jsem byla tou faninkou která jim den co den stála pod okny. Ani tou která poslouchala jejich písničky a měla všechny věci s jejich podobiznami. Byla jsem jen ta holka která chodila se slavnýma klukama na Střední a do jednoho se zamilovala.
"Ahoj Katie" Zachychotala jsem se do telefonu když jsem už asi půl hodinu stála v koloně. "Ještě nejsi ve slavném New Yorku?" Zasmála se a vypískla. "Hele aspoň jednou by jste se mohli udržet a neřvat mi vaše hormonální pochody do ucha." Prskla jsem a Harry se z telefonu najednou ozval. "Ale notak Elie,nebuď naprdnutá a užívej si to že jedeš do New Yorku." Tohle říká ten kdo si jezdí po celém světě. "No jo,hele už jsem se pohla. Mějte se." Rychle jsem to típla než jsem uslyšela další huhňání.

……………………………………………………………………………

"Elie prosím podíš mi ten koláč?" Mile se na mě usmál a já hned vyletěla ke kuchařce. "A kdo to bude platit slečno?" Podívala jsem se na Louise který jenom mrkl a zamával mi. "Já to zaplatím." Hodila jsem na ní peníze a utíkala jsem i s koláčem k němu. "Tak tady ho máááááš……." Při posledním slově jsem o něco,neo spíš o někoho zakopla a letěla jsem přes Louise až na konce jídelny. Všichni se začali smát a Louis se smíchy málem udusil. Katie ke mně přiletěla z trička mi setřela koláč a táhla mě přes celou jídelnu ven.
"Jste trapní." Slyšela jsem Harryho jak Louise okřikl a běžel za námi.
"Ale notak,jdi se taky bavit,jsou to přeci tvoji kamarádi." Naštvaně jsem zakřičela a s brekem jsem utekla ven. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥ Kashenka ♥ ♥ Kashenka ♥ | Web | 30. dubna 2012 v 22:38 | Reagovat

Ooooooooo :D tak to je naprosto dokonalý :D
No jako až na to, že Louis je pěkná svině :D nooo to mi někoho připomíná :D nj, kluk jako kluk :D :D
Jéééé a jsem tááám :D jsem to já?? :D jůůůůů :D a teď si o sobě hodně myslííím :D hmm, machr :D :D hmm a Harry :D vrrr na něj :-D :D
Dokonalá ffka kočko :-D děsně moooc se těším na pokráčkoooo :-D takže rychle dalšíííííííí :D prosím!! :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama