The Mr.Perfect 17.díl

5. dubna 2012 v 11:05 | Ela.M ;* |  The Mr.Perfect

Dobře,dobře! 6 lidí četlo One last thing! A jen jeden koment a to ještě fakt ubohej! Sorry ale když tam holka umírá a někdo napíše Super díl. Fakt nevím jestli si myslíte že jsme tak blbá že nevím že jste to nečetli ;D ale tak v pohodě!:/
4 I know a ani jeden koment!!

Doufám že už se to nějak rozjede!


V Minulém díle:
"Jsme tu." Někdo na mě skočil ze zadu a já se vystrašeně podívala. "Co ty tu děláš? " Prskla jsem a Daisy mě objala. "To si koukala co?" "No to jsem teda koukala." Zašklebila jsem se a šla jsem směrem do kuchyně. "Počkej. Víš koho všechno pozvala tvoje máma?" Kývla jsem a šla jsem dál. "Ahoj Mami . Do.dobrý den." Koukala jsem udiveně na paní která se bavila s mou mámou. "Brooke tohle je paní Morrisová. Máma tady Josui." Podívala jsem se na toho blonďatého kluka který seděl vedle nich a usmíval se. "Brooke." Taky jsem se mile usmála a sedla si naproti němu. Máma lítala po kuchyni. Joe si s Daisy pořád něco špitali a Nick se nepříjemně mračil na Josuu. "Brooke nechceš Josuovi ukázat náš dům?" Vykulila jsem oči a vyletěla jsem na nohy. "Můžeš se mnou na minutku?" Odtáhla jsem jí z kuchyně a znovu jsem vykulila oči. "Mami můžeš mi říct co to má znamenat?" Jen se pousmála a mrkla na mě. "Josuu a je milý a pěkný kluk. Tak mě napadlo." Přikývla jsem a začala jsem se smát. "Mami není mi deset já si kluka najít umím." Mrkla jsem na ní a šla jsem si sednout. Po večeři jsme si šly sednou do obýváku. Nick mě pořád držel za ruku jako by jsme spolu chodily a Josuu na mě pořád mrkal. Po pár minutách jsem vstala a šla jsem si pro pití do kuchyně. "Tvá máma říkala." Otočila jsem se a zakroutila jsem očima. "Promiň ona toho nakecá." Mrkla jsem na něho a on si mě k sobě přitáhl. "Víš,to co mi říkala. Ani by mi to nevadilo." Usmál se a snažil si mi dát pusu. Najednou se odtrhl a podíval se směrem ke dveřím. Stál tam Nick. Měl vyděšený,rozzuřený a popudivý výraz. Pokrčil rameny a vyběhl ven. Odstrčila jsem Josuu a vyběhla jsem za ním. "Nicku počkej. On ,já. Mezi námi nic není. To máma." Přikývl a popošel ode mě dál. "Já vím. Tvoje máma chce abys měla perspektivný vztah. A to s ním evidentně budeš mít. Je pro tebe mnohem lepší než já. Věř mi. Přeju vám to." Usmál se a políbil mě na tvář. Stála jsem tam jako opařená. Vážně mi tohle řekl? Nenadával,nebojoval,bylo mu to jedno?"Tak co? Chodíš teď s Josuou?" Pokrčila jsem rameny a balila si tašku na pláž. "Nevím. Když k nám příjde. Je to jen o líbání,objímání,nic víc.Nic míň." Dais se zasmála a svou tašku si hodila přes rameno. "Představil tě už aspoň kamarádům?" Pobaveně jsem zavrtěla hlavou a vyšla jsem z pokoje. "Pořád mě mrzí Nick. Bylo mu jedno že mám být s Josuou. Nebránil se. Nejdřív si mě drží u sebe a pak nazdar." Naštvaně jsem bouchla dveřmi od domu a nasedla jsem do auta. "Víš mluvila jsem s Joem. Prý je na tom poslední dobou hodně špatně. Leží,skoro vůbec nejí." Pokrčila jsem rameny a koukala jsem z okna. "Přemýšlíš nad ním co." Strčila do mě Daisy a rozložila deku. "Co když mu něco je?" Podala mi klíče od auta a mrkla na mě. "Stačí když se do pěti vrátíš." Zmateně jsem se usmála ale neváhala jsem ani minutu.
"Dobrý den. Můžu jít za Nickem?" Denise se překvapivě usmála a radostně mě pustila dovnitř. "Víš. Nickovi je poslední dobou zle.Je nabručený. Kdyby byl na tebe hnusný. Odpusť mu to." Přikývla jsem,nadechla jsem se a vstoupila jsem k němu. "Ahoj." Kuňkla jsem a on vyletěl do sedu. "Brooke?" Nečekaně ale možná i trochu radostně vykřikl.

"Promiň že ruším,já jen." Nevěděla jsem co říct. V jeho blízkosti jsem jiná. Nervózní. Smutnější. Udhrnul deku a já si sedla vedle něho. "Co se děje?" Pokrčil rameny a napil se vody. "Ani něco s cukrovkou. Nebo na mě vlezla viróza." Usmál se a lehce se dotkl mé ruky. Jakmile jsem se na něho překvapeně podívala ,ihned ucukl a dělal že nic. "Proč?" Nechápavě se na mě podíval a já ho chytla za ruku. Znovu ucukl a schoval si jí pod deku. "Vidíš , o tomhle mluvím." Smutně jsem naznačila a on sklopil hlavu. "Jsi zadaná. A to není nic pro mě." Naštvaně jsem ho bouchla do ramene a vyletěla jsme na nohy. "A proč jsem asi zadaná? Protože tobě to bylo evidentně jedno. Tak nedělej ublíženého." Naštvaně jsem zakřičela tu poslední větu a vyběhla jsem z pokoje. "Brooke?" Nechápavě se na mě Joe po cestě na schodech podíval. " Byla jsem navštívit tvého bratra. Ale očividně to byla chyba." Naštvaně jsem do něho strčila a utekla jsem pryč. "Tak?" Usmála se Daisy a já jí hodila klíče. "Byla to chyba. Očividně o mě nemá zájem. Tak proč se snažit. Nenávidím ho."
Nechápavě na mě koukala ale raději přikývla a na víc se neptala.
"Joe musíš mi pomoct. Daisy je zvědavá a nikdy se mi nepodařilo pro ní udělat oslavu s překvapením aniž by o tom věděla." Zašklebila jsem se a prosebně jsem se na něho usmála.

"Fajn ale co chceš ode mě? Víš že něco utajit není můj šálek kávy." Zasmál se a já do něho bouchla. "Stačí když budeš s ní. Ráno jí popřeješ. Vezmeš jí na výlet. Musíš v ní vybudit pocit že na ní všichni zapomněli." Přikývl a s úsměvem odešel.
"Dobré ráno Daisy. Nebudím tě?" Naštvaně zabublala do telefonu a zívla . "No tak ospalče. Všechno nejlepší" Vypískla jsem a začala jsem se smát. "Děkuju. Promiň,musím se jít chystat, Joe pro mě něco chystá." Řekla radostně a položila to.
"Mami? Máme ještě ty balónky z minulé oslavy?" Radostně jsem zavolala a šla všechno chystat. "Jídlo dejde tam…." Zasekla jsem se když jsem viděla Nickův výraz. "Nesu nějaké světla a rachejtle." Přikývla jsem a pustila jsem ho dovnitř. "Joe ti o tom řekl." Přikývl a opatrně pověsil jedno světlo. "Nějak to nedrží." Posměšně jsme se na něho podívala a vyhnala ho odtamtud. "V takové situaci se pozná kdo je větší chlap" Uraženě se otočil a přidržel mi nohy na žebříku. "Můžu se na něco zeptat?" Přikývla jsem a připevnila jsem další světlo. "Chodíš ještě pořád s Josuou?" Pokrčila jsem rameny a nepatrně jsem přikývla. "A..aha." "No tak Nicku , tohle nedělej. Nejdřív jsem ti úplně ukradená a pak?" Při vehementním názoru jak mě štve se mi podlomila noha ,uklouzla jsem a přistála jsem přímo v Nickově náruči.
"Vy dva. Chystejte a nemuchlujte se." Nick se zasmál a postavil mě na nohy.
Než Joe dovezl Daisy všechno bylo nachystané. Všichni dorazily v čas , zábava se pomalu rozjížděla a já netrpělivě čekala na Daisy. "Co ty jsi to za kamarádku." Přivítala mě s těmito slovy když konečně přijeli. "Ráno mě pozdravíš. Pak mě pošleš někam s Joem ,jela jsem s tím že tam někde budete taky. Že to oslavíme. Ale ty ne. Pořád myslíš jen na sebe a na Nicka. Na to že mám vůbec nějaké narozeniny jsi zapomněla." Snažila jsem se vydýchat to co mi řekla. Naštvaně jsem jí chytla za ruku a dotáhla jí až na zahradu. "Tak? Jaká jsem tedy kamarádka?" Vyděšeně koukala na všechny kteří přišly. Snesli se na ní a začali jí přát.
"Omlouvám se." Přišla ke mně Daisy a objala mě. "Jak sis mohla myslet že bych kvůli nějakému klukovi na tebe zapomněla?" Naštvaně jsem jí prskla do ucha a obě jsme se začali smát. "Můžu?" Daisy na mě mrkla a odešla se bavit. "Všiml jsem si že Josua tady není." Přikývla jsem a šla jsem do domu. "Není. Nebyl důvod." Když jsem se podívala na Nickův šťastný výraz musela jsem se usmát. "Takže?" Přišel ke mně blíž a skousl si ret. "Takže?" Nechápavě jsem na něho koukala. Pořád se usmíval a přistupoval blíž a blíž. Já couvala až jsem narazila na zeď. Pousmál se jako by mě právě tam chtěl mít. "Ani nevíš jak jsem se na tohle těšil." Položil mi ruce na boky a políbil mě. "Myslím že vím." Šeptla jsem a objala ho.
"Nebudu rušit." Nick ucukl a já se zasmála. "Mami už rušíš." Celá rudá utekla zpátky na zahradu a Nick se věnoval tomu při čemž nás vyrušila.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 5. dubna 2012 v 15:51 | Reagovat

Super diel :D

2 kristina kristina | 6. dubna 2012 v 15:31 | Reagovat

No teda tak sa to konečne vyriešilo?

3 Monys Noimy ® Monys Noimy ® | Web | 6. dubna 2012 v 18:50 | Reagovat

to je jasné že beru :D tě zpět :D pkěný desin a zlepšuješ se ve psaním :))

4 Dominika Dominika | Web | 7. dubna 2012 v 10:34 | Reagovat

jééé, jak já se těšila na tvoje ffky :)). No samozřejmně, že chceme nadále zůstat affs :). Jak na jednom, tak na druhém blogu !!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama