The Mr.Perfect 18.díl

16. dubna 2012 v 21:20 | Ela.M;* |  The Mr.Perfect

Tak jsem si našla čas :D Na další díl :)
Snad budou ňáký komenty.. :) Děkuju

"Takže ty a Nick?" Mrkla na mě a já vyplázla jazyk. "Už od oslavy jsme se neviděli."
Strčila do mě a ukázala na mobil. "A od čeho máš tohle?" Nechápavě jsem se na ní podívala. "Pro blbečky,tohle je hranatá krabička. Zmáčkneš takové to tlačítko co je zelený jak tráva, a řekneš haló?" Skákala po pokoji,a vydávala zvuky jako opice.
Stála jsem a pobaveně jsem se tvářila. "Tak co bude?" Najednou přestala poskakovat a hodila mobil po mě. Vyhodila jsem jí z pokoje a nervózně jsem se posadila na postel. Připadám si jako na začátku. Kdy mi jen jeho hlas rozbušil srdce.
"Prosím." Nabručený ,rozespalý hlas. "Tak co je?" Zakřičel když jsem se ani po druhé výzvě neozvala. Je naštvaný? Co když se semnou nechce bavit?
"Fajn.Nashle." "N.." než jsem stihla cokoli říct típl to. Hodila jsem mobilem na polštář a rozvalila jsem se na postel. "Tak?" Daisy strčila do dveří hlavu a culila se jako měsíček na hnoji.

Pokrčila jsem rameny a ona ke mně rázem přiletěla. "Nechceš mi říct že si takovej srab a nezavolala mu?" Vstala jsem a naštvaně jsem bouchla dveřmi kterémi před chvílí přiletěla. "Volala jsem. Ale byl nabroušený. Už jenom jeho prosím mi řeklo ať to vzdám." Daisy zavrtěla hlavou a stáhla mě k sobě na postel. "Vem si mobil,pořádně se nadechni. A zavolej mu." Vypadala jako by mi při další scéně že mu nezavolám jednu trefila. "Já teď půjdu domů, a ty až budeš připravená volej." Mrkla na mě a objala mě.
"Mami já nemám hlad." Zavolala jsem na ní z pokoje a zalezla jsem zpátky.
Už od poledne sedím a zírám na telefon. Čekám že mi zavolá sám? Nebo že mi ten telefon přiletí k uchu a vytočí zázračně jeho číslo?
"Teď nebo nikdy." Rychle jsem vzala mobil do ruky a vytočila číslo než jsem začala zase pochybovat.

"Prosím?" Milý ženský hlas se ozval z jeho telefonu. " Je tam někdo." Ruce se mi roztřásly a srdce mi bušilo. "Pardon, to byl omyl."
Rychle jsem to položila a vyletěla z pokoje.

"Vrátím se pozdě večer. Pa"
Než stačila cokoli říct zabouchla jsem za sebou a rozeběhla jsem se.
"D..D..Dais.." Celá uřícená a ubrečená jsem se dobívala k Daisy domů.
"Co se děje?" Vykulila oči a pustila mě dovnitř. "Volala jsem mu, vzala to ňáká,ňáká pff…" Vzlykala jsem tak že mi nebylo skoro ani rozumět. Chovám se jako praštěná puberťačka která je poprvé zamilovaná a nikdy tohle nezažila.
"Jsem tak blbá." Zařvala jsem a bouchla jsem hlavou o stůl. "Nejsi,jen ho miluješ."
Vydechla a chytla mě za ruku.
"Vážně nechceš jít s námi?" Drnkl do mě Joe a vlepil mi pusu na tvář. "Nejdu." Zamumlala jsem a dál jsem hužvala kus deky.
"Zůstaneš tady? Odejdi kdy chceš." Pohladila mě Daisy a přikryla mě jako malé dítě.
Než oba odešly slyšela jsem ještě nechápavého Joea jak se vyptává co to se mnou je.
"Brooke. Daisy říkala že ti je zle. Nechci tě rušit,ale máš tady návštěvu." Vyhrabala jsem se z pod deky a vykoukla jsem. "Co ty tu chceš?" Prskla jsem na něho a on na mě vykulil oči. "Brooke. Je ti zle?" Sedl si starostlivě ke mně a vlepil mi pusu na tvář. "Ale,tvá přítelkyně odešla tak sis došel za druhou?"
Nechápavě mrkal očima a já naštvaně přikývla. "Fajn, děláme že nic nevíme? Dobře! Usnadním ti to, já kráva ti volala, chtěla jsem vědět jak to s námi je. Po té oslavě. Ale ty sis už asi v životě jasno udělal. Tak fajn. Měj se krásně. S tou svojí. Přítelkyní." Zakřičela jsem a Daisyna maminka vletěla do pokoje. "Děje se něco?" Nick na mě pořád koukal nechápavě a já přikývla. "Už ne. Tady Mladý pán odchází." Přikývla a otevřela dveře dokořán. "Brooke." Hlesl a chytil mě za ruku. "Jdi." Zvýšila jsem hlas a otočila jsem se na druhou stranu.
Není mi schopný říct že našel jinou. Tak mu to usnadním. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 17. dubna 2012 v 10:46 | Reagovat

Super diel :D

2 kristina kristina | 18. dubna 2012 v 9:44 | Reagovat

teda brooke, ani si mu nedala sancu to vysvetlit :D ty si teda dobra potvorka :-D

3 KiKi, yours Aff :o* KiKi, yours Aff :o* | E-mail | Web | 18. dubna 2012 v 20:45 | Reagovat

juchůůů super díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama