Prosinec 2015

Poznáš až to příjde?.. 1.díl

7. prosince 2015 v 12:02 | Eiška |  FF pro vás xD*Nová fanfiction,netuším kolik bude mít dílů,ale doufám že nějaké čtenáře to mít bude.A snad se bude líbit :) *Už je to víc jak tři roky, Před třemi lety,touhle dobou jsem potkala lásku svého života. Byli jsme oba stejní,ani jeden z nás se nechtěl vázat. Popravdě ani jeden z nás opravdu nevěděl co to láska je.Kde jste?

6. prosince 2015 v 12:36 | Eliška

Tak jsem se dívala na holky které jsem měla v affs.
A opravdu nerada ale bohužel jsem zjistila že už žádná není na svém blogu.
Většina skončila maximálně rok po tom co já. Je to smutné,ale je to tak.
A co teď? Znovu budu lákát VÁS! Vás všechny,mladší generaci,na to aby jste si četli co já píšu. Opravdu doufám že tu mladou generaci znovu uchytnu. A nebudu litovat toho že jsem se znovu vrátila,snad ne...
Eliška.

I'm back!

6. prosince 2015 v 12:21 | Eliška |  Novinky


Ano..ano,je to tak,jsem zpátky. Rozhodně to bude trvat dlouho než se zase dostanu tam kde jsem byla před třemi lety. Ale myslím si že to stojí za to. Uvítám zde jak mé "staré" čtenáře a návštěvníky,tak i ty nové.
Doufám že budete trpěliví,přeci jen jsem tady už pár pátků nebyla :D Jen s layoutem jsem měla hodně velký problém. Vše se mi vykouřilo z hlavy ,a jsem ráda že ještě vím jak se píšou články.
Slibuju že se do všeho znovu dostanu.
Hlavní je,neskončit hned na začátku :)
Připravuji pro vás pár novinek. Určitě už nejsem ta malá holčička co si ujížděla na každé celebritě z Ameriky. Jsem dál... a dál bude i mé psaní. (Doufám v to.) Zatím nebudu říkat datum,ani čas vydání první Fanfiction,ale opravdu slibuji, že si na tom dám co nejvíc záležet. Aby jste nelitovali toho,že jste můj znovu obnovený blog navštívili :)

Eliška.