Poznáš až to příjde?.. 1.díl

7. prosince 2015 v 12:02 | Eiška |  FF pro vás xD*Nová fanfiction,netuším kolik bude mít dílů,ale doufám že nějaké čtenáře to mít bude.A snad se bude líbit :) *Už je to víc jak tři roky, Před třemi lety,touhle dobou jsem potkala lásku svého života. Byli jsme oba stejní,ani jeden z nás se nechtěl vázat. Popravdě ani jeden z nás opravdu nevěděl co to láska je.

Já měla pár vztahů,které nedopadli,potkala jsem pár kluků které mě zklamali,a tak jsem si řekla že vztahy dám nějakou chvíli k ledu. To stejné měl asi i on.
Bohůžel nic netrvá věčně. Ani ta největší láska. Vánoce jsem vždy milovala , přišlo mi to jako období klidu,míru,veselí. Každé město i ulice byli rozsvícené, všude hráli koledy a vánoční melodie.
"Nepřeháníš to trochu s těmi dárky?" Strčila do mě má nejlepší kamarádka Tammy. Vyplázla jsem na ní jazyk a utíkala ke stánku s pečenými kaštany.
"Dobrý den slečno." Usmál se na mě starý,vousatý pán. Vypadal jako Santa Claus. Měl jiskru v očích a jeho úsměv vám vykouzlil na tváři něco podobného. Podal mi sáček kaštanů. Otočila jsem se a narazila jsem na osobou která stála těsně za mnou,celý sáček se rozsypal a mé kaštany se rozkutáleli všude kolem. "Moc se omlouvám,samozřejmě vám koupím nový." Usmála jsem se a nadzvedla jsem hlavu abych viděla toho dotyčného. Na první pohled mi opravdu nepřišel nijak vyjíměčný. Ani jiskra nepadla. Až do okamžiku.... " Prosím,dvakrát pečené kaštany pro milý pár." Oba jsme se zasmáli a zavrtěli hlavou. "Nene my se vůbec neznáme." Stařík jen pokrčil rameny a ukázal nad naše hlavy. "Je to tradice." Já hluboce polkla ,a ten který do mě strčil se jen pousmál. Vypadal jako by mu snad ani nevadilo,že se bude líbat s cizí holkou. Nahl se nade mě,nadechl se a zavřel oči. Srdce se mi rozbušilo,ruce se mi roztřásli,začala jsem se potit a cítila jsem jak rudnu. Rychle jsem mu vlepila pusu,čapla sáček kaštanů a utekla jsem za Tammy. "No kde jsi." Prskla na mě kus hamburgeru. "Ale já jen..." Rudla jsem ještě víc,a víc. Tammy se pusa široce roztáhla a spolu s úsměvem jí z pusi vykukoval i salát. "Ty i ekoho otkala?" Polkla a větu znovu zopakovala. "Možná,ale o nic nejde." Máchla jsem rukou. Při cestě domů jsem jen zírala dopředu a nevnímala skoro nic. "Tak o nic nejde jo?" Strčila do mě a já se probudila ze snění. "Poznáš,až to příjde? Víš,myslím,až příjde láska. Poznáš to?" Vykulila oči a chytře přikývla. "Já to poznám,ale ty, odpůrce lásky?" Vyfrkla jak kůň. Asi má pravdu,jen se mi to zdálo,on byl milý,pěkný,dojala mě ta vánoční atmosféra,nic to neznamenalo..
"Za chvilku budu u vás,jen nakoupím nějaké jídlo,vezmu dvd a začne naše pyžamová párty." Vydechovala jsem slova mezi funěním. "Dobře ale pospěš si." Přidala jsem ještě víc do kroku,s taškou plnou jídla jsem vběhla do půjčovny. Desetkrát jsem kroužila kolem stánku s vánočníma filmama a hledala hlavně ten jeden,důležitý. "Ten je můj." Křikla jsem na někoho kdo ho taky držel. "Nemyslím si." Strnula jsem,jeho hlas jsem poznala okamžitě. "Sleduješ mě?" Z mého zatmění mě touhle větou okamžitě probudil. "Já tebe? Nebuď směšný." Čapla jsem film a šla se rychle zapsat. "Rád bych si ho od tebe někdy půjčil,třeba se ještě potkáme." Mrkl na mě.
Uběhl týden a já šla spolu s Tammy na bruslení do Central parku. "Kdyby jste nebyli takový pordeláři,neplatili by jsme pokutu za vrácení filmu." Brblala jsem cestou do města. "No tak,o nic nejde, jen tam skočíš a hned potom půjdeme bruslit." Samozřejmě to zase nechala na mě. Já budu za tu co nevrací v čas. "Omlouvám se, film nám někam zapadl a my ho našli až teď." Prodavač se jen zamračil a naštvaně přikyvoval. "Konečně si ho můžu pustit i já." Otočila jsem se za hlasem a pousmála jsem se. "Možná by jsme si ho mohli někdy pustit spolu." Mrkla jsem na něho a vyběhla ven za Tammy.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama